El fogom tudni titkolni a szüleim elől az abortuszt? 19L

Figyelt kérdés
Jövőhét végén lesz abortuszom, a szüleim úgy fogják tudni hogy egy barátnőmnél vagyok, viszont gondolom a beavatkozás után megviselt leszek és erős görcseim lesznek. Le fog esni nekik hogy mi történt velem vagy nem fog kiderülni?
2018. febr. 9. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos, lesznek görcseid. Van, aki besétál és kisétál, mintha semmi nem történt volna. Egy pár napig nem erőltetheted meg magad, hisz mégiscsak egy műtét, tehát ne menj edzeni meg maratont futni, biztos, ami biztos, utána minden a régi (fizikálisan).
2018. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha megkérdezik, felfázhattál. Fàj. Kész.
2018. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
83%
Én altatás nélkül csináltam végig, mert nem birtam ki, hogy ne egyek d.u.4-ig. Lábon jöttem ki a mütőből, kb.15 percre ledöltem kicsit, mert görcseim voltak. Az orvos adott tablettában fájdalomcsillapítót, aminek kb.30 perc múlva megjött a hatása. Rá úgy 2 órára otthon voltam és anyukám kérte, hogy szolgáljam fel a vacsorát, ami már simán ment ( én is eltitkoltam). Nem volt rosszabb, mint a menstruáció és ami vele jár. El lehet titkolni, amugy meg felnőtt vagy már, senkinek nincsen köze hozzá. Ettől függetlenül sajnálom, hogy ilyen döntést kellett meghoznod.
2018. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
lehet, hogy nem a fizikai következmények miatt fognak rájönni, hanem a lelkiállapotod miatt. Ilyenkor nagyon gyakori az ideiglenes vagy akár elhúzódó depresszió is. Nem lenne könnyebb, ha elmondanád nekik? Mégiscsak a gyerekük vagy, biztos szeretnének tudni róla. A titkolózás megrontja a kapcsolatotokat.
2018. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

4-es, elméetben igazad van, de feltételezem ne véletlenül nem mondja el, sokkal enhezebb lenne neki, ha innentől kezdve azt hallgatná hónapokig, hogy mekkora k***, meg gyilkos, meg lehet, hogy jönnének a szigorítások, hogy mostantól nem találkozhat senkivel, de az is lehet, hogy szimplán kiraknák a házból...

Sajnos nem minden szülő megértő

2018. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
1 hónapja műtöttek missed abom volt. Semmi de semmi fájdalmam nem volt műtét utáni 1 óra után. Abban az 1 órában meg úgyis a megőrzőben vagy. Vérezni sem véreztem semmit.
2018. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
90%, hogy igen, simán. Az esetleges panaszaidat nyugodtan magyarázhatod menstruációval, felfázással...
2018. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Na, megjött a látnok-frakció...
2018. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Én is titokban csináltam. Aznap délutan kerteszkedtem a csaladdal...mert semmi bajom nem volt. Es abszolut nem banom sem a dontesem, sem azt, hogy senki nem tud rola. Maganugyem
2018. febr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Én is azt mondtam anyukámnak, hogy egy barátnőmnél alszom. Végig stresszben voltam, nehogy kiderüljön.

Azóta sem derült ki, ugyanúgy csak ketten tudják, hogy mi történt velem abban a két napban és a rossz lelkiállapotomat arra fogtam, hogy jön az érettségi, nagy rajtam a nyomás.

2018. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!