Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A 12. héten még megcsinálják...

A 12. héten még megcsinálják a beavatkozást? Mennyi idő mindent elintézni?

Figyelt kérdés

Ha az abortusz mellett döntök, akkor a legjobb esetben is a 8. hét közepén-9. hét elején tudom elkezdeni intézni a szükséges papírokat, időpontokat.


Nem szeretnék kicsúszni az időből, ezért is érdekelne, hogy kb. mennyi időt vesz igénybe, amíg megkapok minden szükséges iratot és végül az időpontot?


2018. febr. 18. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Kb 3 het
2018. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

11+6 hetesen csinálják meg maximum, persze utolsó mensitől számítva (vagy ih alapján korrigált idöpont alapján pl ha később volt ovud mint az átlagnak).

Orvoshoz kell menned, utána védőnő 2x minimum 3 nap különbséggel, után befizeted a csekket és kérhetsz időpontot a kórházban.

2018. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

11 hét 6 naposan még meg, betöltött 12 hetesen már nem.

Ha 9. héten elkezded, még simán el tudod intézni, de annál tovább ne halogasd. A műtét szempontjából sem mindegy, hogy 9 vagy 11 hét...

2018. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Én egy hét alatt eltudtam intézni . A védőnőnél már aznap voltam ahogyan kijöttem az orvostól .
2018. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor kérj időpontot a választott kórházban amikor először voltál a védőnőnél, elég valószínű, hogy adni fognak, ha tudják, hogy ki fogsz csúszni az időből.

Nagyon sokan mennek abortuszra. Mikor én voltam, úgy írtak be egy napra, hogy nem is lehetett volna, de másképp kicsúsztam volna az időből.

2018. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!