Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap fél nyolcra kell...

Holnap fél nyolcra kell bemenjek missed abra mert elhalt a magzat.11 hetes volt. De ma ahogy hazajöttem a korházból elkezdtem vérezni. Akkor most mi lesz? Attól megcsinálják a beavatkozást? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

A hasam csak enyhén görcsöl és nem is olyan érős a vérzés.

Van mikor el áll van mikor meg erősödik. Holnap reggel kell missed ab-ra mennem. De nem értem mi van most. Megindult a spontán vetélés. Attól megműtenek mert vérzek. Ha reggel kell bemenjek akkor lehet hogy még aznap haza is engednek?

Fog valami változni? Volt már valaki hasonló helyzetbe?


2009. jún. 18. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom, hogy elvesztetted magzatod:-(

Én már kétszer átestem rajta.

Az elsőnél egy kicsit elkezdtem vérezni rohantam a kórházba. Majd megállapították, hogy nincs szívhang és holnap művi uton be kell fejeni. DE AZT MONDTA A DOKI HA ERŐSŐDIK A VÉRZÉS, akkor azonnal vissza a kórházba, mert magától beindult a vetélés....mondták, hogy ez komoly dolog, ne hogy elvérezzek.

Szerintem menj most vissza a kórházba.


Vigyázz magadra!

2009. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, azonnal megműtenek! Menj vissza mihamarbb a kórházba!

Én is így voltam, 10 hetes voltam, másnap mentem volna műtétre, de így egy nappal előbb, az ügyeletre mentem, és meg is műtöttek nyomban! A doki benézett, látta, hogy jön a méhlepénydarab, méhszűáj nyíitva, és már készítették is a műtőt!

Ne félj, hamar túl leszel rajta, de menj vissza, mert veszélyes, mindennek ki kell ürülnie!!!

A lelkiehez több idő kell, azért kitartást!!!

2009. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Én a váróban összevéreztem a széket is, átázott a nadrágom, stb! Ez se tartson vissza, ha így járnál! Szóval, műtét, mihamarabb!!

2009. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet furcsán hangzik de lelkileg egész jól vagyok. Lehet hogy majd később fog kijönni, de én már a következőt tervezgetem persze csak képzeletbe mert várni kell. Nem nagyon vérzek amúgy csak egy kicsit.
2009. jún. 18. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, ami Veled történt, én is átéltem ezt nemrég! Nekem is 11 hetesen derült ki, hogy már nem él a babám, felszívódott. :-( Mondták, hogy másnap műtét, de még akkor este elkezdtem kicsit vérezni, majd éjszaka már nagyon bedurvult, nagyon fájt a hasam is, és hajnalra sokkal jobban kezdtem vérezni. De így is megműtöttek, ilyenkor mindig csinálnak gyógykaparást.

Végül is bementél este a kórházba, vagy csak ma reggel?

2009. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel elállt a vérzés csak reggel mentem be anyukámmal. Aznap már haza is engedtek. Már jól vagyok. November közepétől tervezzük az új jövevényt.
2009. jún. 23. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!