14 hetes magzatot meg kell szülni vagy máshogy is el tudják venni?

Figyelt kérdés

Sajnos beteg a babám, életben maradására nem sok esélyt látnak. 😭

Aki átment már ezen azoknál hogy zajlott ennyi idősen?


2018. febr. 27. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Lényegében megszülöd, igen, a 12. hét után csak ez a verzió van.

Sajnálom. :(

2018. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Az elso trimeszter utan meg kell szuld a gyereket.

Nagyon sajnalom es reszvetem!

2018. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kórház- és orvosfüggő. Ahol dolgozom (klinika), ott 13-14 heteseket még kb. bármelyik szakorvos bevállal egy ülésben, csak nem egy tágítót raknak fel előtte, hanem többet.

20. hétig szintén meg lehet csinálni altatásban, de azt már kevés orvos vállalja be nálunk is, viszont akkor előtte több tágító kell és olyan injekciókat is adnak, ami fájásokat okoz.

2018. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Jézusom miért beszéltek ekkora baromságokat szegény kérdezőnek?? Ha beteg a gyerek, akkor abortálni lehet a huszonvalahanyadik hétig. Nyilván nem kellemes de nem ez a kérdés.
2018. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, a 12-15 hét közti időszak az adott intézményben szokásos protokollon múlik, elvileg el lehet venni a "szokott" nőgyógyászati beavatkozással is, meg gyógyszeres vetélés-indukcióval is.
2018. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

4.: Nem a jogi szabályozása volt a kérdés, hanem a gyakorlati kivitelezés.

Azt pedig helyesen írtuk le.

2018. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
15 hetes korig elvileg abortusz, utana szüles. Nekem legalábbis ezt mondták decemberben(lehet korhazfuggo) . Tul voltam a 12 heten, genetikai uhn derult ki a baj. Kaptam tagitot, majd mutet. Kitartast, aterzem.
2018. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


A 6-os jól írta, a "gyakorlati részére" voltam sajnos kíváncsi. :((

2018. febr. 27. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!