Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kerhetek olyat hogy megnezhess...

Kerhetek olyat hogy megnezhessem a magzatot?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék rá milyen volt stb. Van rá eséj!?
2018. jan. 18. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd ezt a kérdést egy kicsit bővebben?
2018. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
11 hetesen meghalt a kisbabám,jövő héten lesz a műtét ha addig nem indul meg magától.szeretnem megnezni.
2018. jan. 18. 23:18
 3/17 A kérdező kommentje:
És mivel nagyon váratlanul ért ez az egész mert csak genetikai ultrahangra mentem,szinte nem is értettem mit mond az orvos,nemhogy még rá is kérdezzek. Műtét előtt szólni fogok persze csak addig is erdeklodnék
2018. jan. 18. 23:21
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ugye tudod, hogy nem egészben jön ki. Biztos nem mutatják meg a cafatokat.
2018. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert nem egyben veszik ki, pár centis embrió még csak... inkább ne is gondolj bele túlzottan, hogy fog akkor kinézni. Búcsúzz el tőle és engedd el. Mi a férjemmel a 23 hetes, megszült magzatot sem néztük meg, pedig annyi idősen már tényleg apró kisbaba. Pont ezért úgy voltunk vele, nem tudnánk együttélni a látványa emlékével. "Fejben", gondolatban búcsúztunk el. Így is csak a nagyon gyors teherbeesés mentett meg a becsavarodástól... Gyászold meg és engedd el, ne akard nézegetni, csak rosszabb lenne.
2018. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben ezt elengedném, inkább keress rá esetleg neten ha kíváncsi vagy de szerintem én sosem tudnék többé nyugodtan aludni miután láttam a halott kisbabámat ráadásul olyan állapotban amilyenben ilyenkor kijön...:(
2018. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Van hozzá jogom?
2018. jan. 19. 00:00
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Annyit látnál mint egy alvadt, nagydarab mestruációs vér.
2018. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Hogy mi van?! Te beteg vagy.

Biztos, hogy nem fogják neked megmutatni.

2018. jan. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%

8as, ebben tévedsz.

Kérdező: Jogod van, ha kéred meg is mutatják, de a helyedben nem tenném, mert többet ártanál vele. Én láttam már pár abortuszt, és nagyon nem szép látvány az a pici. A te érdekedben mondom, hogy ne tedd. Ha nagyon akarsz emléket előtte, akkor az ultrahangon kérd meg a dokit csináljon egy képet róla.

2018. jan. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!