Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi idő míg elvégzik az...

Mennyi idő míg elvégzik az abortusz menetét? (Hány hét) Es miből épül fel azaz, hogy zajlik?

Figyelt kérdés

17éves vagyok és védekeztünk végig a párommal, de későn vettük észre, hogy kiszakadt a gumi. Most 6hetes terhes vagyok. Nem tartjuk meg, hiszen bekell fejeznem a sulit.

Nem kellenek negatív kommentek a segítséget pedig nagyon köszönöm!



2018. márc. 30. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Későn vettétek észre? Csak aktus után tudod észrevenni feltéve ha használtátok és ellenőrzitak ha akkor nem ellenőrzitek ez rossz duma, hogy későn vettétek észre nem hetekkel utána kell megnézni.

De ez elég átlátszó csak védekezés aki használ gumit nem esik teherbe mert egy szakadást érezni is lehet és észrevenni is szóval nem jó védekezés a hazudás.

2018. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%

A menetét már leírták előttem, így én nem ismételném. Viszont semmiképpen se húzd az időt, állj anyukád elé, és kezdjétek el a procedúrát, mert később csak rosszabb lesz!

Kitartást neked.

2018. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

A kérdezőket válasz helyett csak oltogatni tudó Mr és Miss Tökéletesek igazán elhúzhatnának már a melegebb éghajlatra... undorító, amit művelnek.

Kérdező, a #9-es lényegében mindent leírt, egyet tennék csak hozzá: a legelterjedtebb "72 órás esemény utáni" lényegileg 2 tabletta békebeli Postinor, nincs benne semmi új, semmi csoda. Viszont a hatása erősen idő-függő, az óvszerrel védekezőknek talán érdemes otthon tartani belőle egy adagot.

Az újabb "120 órás" kevésbé idő-függő, viszont kicsivel drágább. Viszont mindkét készítmény árát bízvást lehet pofátlannak nevezni, ha már ragaszkodnak a receptkötelességhez, legalább a 18 év alattiaknak tehetnének rá vagy 90% támogatást.

2018. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2-3 hét.
2018. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz költségmentes, 38 ezrr forintba fog kerülni.
2018. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!