Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » ABORTUSZ! Budapesten hova...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ABORTUSZ! Budapesten hova kell menni, ha abortuszt szeretnék? Bármelyik kórházban elvégzik? Mennyi idő, mire eljutok odáig?

Figyelt kérdés

Volt egy egyéjszakás kalandom, használtunk gumit, mégis teherbe estem. A pasira nem számíthatok, és még főiskolára járok, tehát nem tudnám és nem is akarom megtartani.

Viszont nagyon sürgős lenne az ügy, mert 2 hét múlva elutazom Amerikába, és 4 hónapig ott leszek.

Tehát még most kéne elvégezni. Mi ennek a menete? Először nőgyógyászhoz menjek el vagy egyből a kórházba?


2011. máj. 21. 17:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
őőőőő hát Csengeri kórház ismered??? ott szerintem elvégzik de menj el kérdezd meg nyugalom nem lesz baj!!!!
2011. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

köszi :)

és ma, 2011-ben hogy működik ez? hogy végzik el? meddig kell benn maradni? és, ami a legfontosabb mennyi a várakozási idő? 2 héten belül el tudom ezt intézni?

2011. máj. 21. 17:59
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok járatos az ügyben szerencsére,de szerintem 2 hét alatt meg tudod oldani!
2011. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem biztosan el tudod intézni 2 héten belül! Mikor anyámnak volt - mondjuk számára életveszélyes volt a terhesség - akkor neki már másnap megvolt a dolog! Hogy hogyan megy, nem tudom, de a nőgyógyászod biztosan tudja, hova kell küldenie.. Szerintem először mindenképp nála kell jelentkezned! Egy éjszakát bent kellene maradnod utána, vagy esetleg saját felelőssége hazajöhetsz. Sajnálom, hogy így jártál:S Ha tényleg gumi mellett történt a dolog, akkor marha nagy peched volt..
2011. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Eddig teljesen felelősségteljes életet folytattam, akkor vesztettem el a szüzességem, és tényleg használtunk gumit. :S Szóval tényleg nem lehet mással magyarázni, minthogy marha nagy pechem van :(

Azért köszönöm a válaszokat, most kicsit megnyugodtam, hogy el lehet ezt intézni 2 hát alatt, mert nagyon fontos ez a nyári munka, és nem mondhatom le.

2011. máj. 21. 18:09
 6/24 anonim ***** válasza:
45%
hát a nögyogyászodnak meséld el és ő majd megteszi amit kérsz annyi h egy ilyen kis izzét fog neked feldugni de lehet elaltatt 1. vagyok
2011. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Maxima válasza:
100%
Az orvos megerositi a terhesseg gyanujat--elkuld a csaladvedelmi hivatalba ahol elmondod hogy miert nem tudod vallalni a terhesseget.Kapsz toluk egy csekket,szepen befizeted,visszamesz a dokihoz megbeszelitek hogy mikor tudja vallalni a mutetet.Lehet hogy egybol vizsgalatnal meg is mondja neked.Mivel gondolom meg nem szultel egyik nap bemesz, masnap hazamehetsz.
2011. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Maxima válasza:
83%
Azt elfelejtettem irni, hogy ha mesz majd a mutetre, vinned kell magaddal a sarga befizetett csekk bizonylatat. Anelkul nem csinaljak meg.
2011. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
Most nem azért, de egy kisbabát, az első gyermekedet hogyan lehet pechnek nevezni? :/
2011. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nevezzem mázlinak?
2011. máj. 21. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!