Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Összetett kérdés, kérlek...

Összetett kérdés, kérlek olvassátok végig. Normális ez abortusz után?

Figyelt kérdés

Múlt kedden műtöttek, utána pár órát véreztem aztán semmi. Ez normális? Görcs is csak nagyon minimális volt. Egy barátnőm rámijesztett, hogy ő is így volt és kiderült, hogy vérömlenye volt.

A másik, hogy tudom, hibáztam, csesszetek le nyugodtan csak válaszoljatok is: tegnapelőtt nemi életet éltem, nem volt se fájdalom se vérzés, viszont ma közepesen erős barnás vérzésem indult. Ez normális vagy indokolt az ügyelet? Volt így valaki?


2018. ápr. 17. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

1. Lehet normális, valakinek nem sok vérzés jelentkezik utána. De igen, előfordulhat az is, hogy túl gyorsan összezáródik a méhszáj és nem tud a vér kiürülni.


2. Gondolom elmondták, hogy nem lehet nemi életet élni. Miért tetted mégis? Komolyan ennyire nehéz lenne kibírni azt a pár hetet. Remélem legalább annyi eszetek volt, hogy védekezzetek, mert ha még pluszban teherbe is esel rögtön, akkor pláne csak gratulálni tudok ehhez.


3. Az ügyelet nem indokolt, ha nem ömlik belőled a vér, nincs lázad, nem haldokolsz a görcsöktől.

Holnap rendelési időben ellátogathatsz az orvoshoz, biztosan szívből gratulálni fog neked.

2018. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Abortusz után én is minimálisat véreztem és különösebb fájdalmaim se voltak mégsem lett szerencsére semmi baj.


Ugye ezt nem mondod komolyan... Védekeztetek? Nyitott a méhszáj egy kis fertőzés és az életbe nem lesz gyereked és ehhez nem kell, hogy a párodnak bármi problémája legyen. Még kádban fürdeni se szabad, hogy nehogy a saját testünkről valami kórokozó feljusson.....

2018. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ha se erős fájdalom, se hőemelkedés/láz, se rossz közérzet, akkor nem valószínű, hogy probléma lenne.
2018. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mennyi esély van ilyenkor teherbe esésre?
2018. ápr. 17. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Az első menstruáció előtt minimális, de NEM 0. (mert az ember nem szülészet tankönyv)
2018. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

"Az első menstruáció előtt minimális"


Ovuláció két héttel a menstruáció előtt van. Még elméletben sem minimális az esély.


Tehát jól értem, hogy most voltál abortuszon, azt a 2-3 hetet sem sikerült kivárnod, amit az orvosok javasolnak, és még csak védekezned sem sikerült?

Ennyire hiányzik a műtőasztal vagy mi?

2018. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A ciklusom abszolút rendszertelen, két orvos szerint teherbe sem eshettem volna, de a baba erről nem tudott... Ráadásul a kevés vérzés alapján gondolom maradt valami, amibe beágyazódhat, bár nem vagyok orvos. Ha úgy alakul, megtartom.... Őt is meg akartam, csak súlyos gondok jöttek közbe és úgy gondoltam, jobb így neki. De ha esetleg... Az már tényleg nem lehet véletlen.
2018. ápr. 17. 22:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Ebbe most ne menjünk bele. Pontosan tudom mekkora hülye vagyok, de elvesztettük a fejünket. Visszacsinálni nem lehet.
2018. ápr. 17. 22:02
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Tehat abortusz utan 5!!! nappal nem birtal magaddal??? Te sem vagy normalis.
2018. ápr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

A verzest illetoen minden normalis, ha nincs lazad, eros hasgorcsod.

A hozzaallasod viszont minosithetetlen. Fogalmam sincs hany eves vagy de nem is szamit, hihetetlen nagy felelotlenseg par nap mulva a beavatkozas utan a nemi elet elni. Remenykedj hogy nem lesz semmi maradando bajod

2018. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!