Létezik olyan, hogy mire eljön az abortusz napja addigra bekövetkezik a missed ab?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor azt gondolom látják a kórházban az ultrahangon, ilyenkor ugyanúgy történik a terhesség megszakítás? A pénzt vissza fizetik?
2018. márc. 28. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem adják vissza. Ha meggondolod magad sincs visszatérítés.
2018. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

A pénzt visszafizetik? :)

A nap vicce.

2018. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem fognak abortusz előtt UH-val megnézni. Minek? Ha előbb (még a befekvés előtt) kiderül, akkor tényleg visszakapod. De mint mondtam, ha befekszel a műtétre, már nem fognak feleslegesen ultrahangozgatni.
2018. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Első: De, van. Ha meggondolod magad, akkor vissza lehet igényelni a pénzt.
2018. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, igen, létezik. Rutinszerűen nem fogják megvizsgálni, hogy él-e az embrió, de ha gyanúd van (pl. vérezgetni kezdtél) - természetesen megnézetheted. Ha az UH igazolja a sejtésed, egyszerűen lemondod az AB-ot (akkor visszaigényelhető a pénz) és elvégezteted EÜ küretként TB alapon. Ennyi.
2018. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Ott kezdődik, hogy befekvéskor reggel még csinálnak egy UH-t, hogy tudják mivel állnak szemben. Az egy dolog, hogy az sztk-s vagy akármilyen nőgyógyász kiállít egy papírt élő terhességről, de azt csak ott fogadják el(mint minden más vizsgálatot is többnyire) és csinálnak helyben is egyet.


Elvileg van ilyenre is lehetőség, hogy mire eljut oda az ember, már elhal a terhesség. Ilyenkor viszont már más a finanszírozás(kvázi életmentő műtétről van szó, nem csak úgy "hobbi" műtétről). És tekintve, hogy elhalt embriót kell eltávolítani, nem pedig élőt, így vissza kéne kapni is a befizetett pénzt.

2018. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

"Ott kezdődik, hogy befekvéskor reggel még csinálnak egy UH-t"


Nálunk nem csinálnak. Mikor az illető jelentkezik abortuszra, akkor csinálunk UH-t, ha nincs itteni lelete, csak valami külsős. De befekvéskor már nem nézegetjük.

2018. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm jàrt így,hogy pénteken kellett volna befeküdnie,és csütörtök este vérzett,bementek és elment a baba.Akkor mondta az orvosnak hogy màsnap lett volna az abortusz,a doki magàtól mondta neki hogy kitölti a papírt és az alapjàn vissza adjàk a pénzt.Igy is volt.
2018. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elmentem a közeli városba feladni a csekket.

(falun nem akartam)

Hazafelé a vonaton elkezdtem vérezni, szerencsére volt nálam betét.

Szóval vonatfordultával mehettem vissza a kórházba.

Nem volt szükség művi befejezésre.

2018. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!