5 hetes terhesség esetén minden vizsgálat és lépés után mire számítsak az abortuszon? Milyen lesz?

Figyelt kérdés
Azok válaszoljanak,akik nem rég voltak a műtéten. Mindig változik az eljárás .( csak azért)
2018. máj. 22. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Mégis mi változna rajta mindig?


Ha még nem szültél hüvelyi úton, akkor előtte este vagy aznap reggel kapsz egy tágítót a méhszájadba.

A műtét során elaltatnak, aztán meg felébredsz. Nagyjából ennyit érzel az egészből...

Utána van egy kis vérzés, esetleg menstruációs görcs jellegű fájdalom és ennyi. Este hazamész.

2018. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tágítás mennyire fáj?
2018. máj. 22. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Szia!! Én nemrég(novemberben) estem át egy ilyenen.Nálunk csak egynapos sebészet működik,emiatt a műtét napján kellett bemennem.Enni már nem szabad reggel,csak vizet inni.A kórházban kaptunk nyugtatót,majd legnagyobb meglepetésemre az orvos közölte,hogy a tágítás a műtét közben,altatásban fog zajlani.Emiatt nem éreztem semmit,viszont gondolom ez nem túl kíméletes módszer. Utána még pár órát bent kellett lennem és jöhettem haza. A műtét utáni teendőidről majd ott úgyis tájékoztatnak.

Kitartást Neked!

2018. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!!
2018. máj. 23. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!