Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és teherbe estem. Fogamzásgátlót szedtem, de cserélném kellett így sikerült. Sulit itthonról végzem. Decembertől terveztem menni dolgozni. Nagyon meg vagyok rémülve. Félek mi lesz ez után. A párom édesanyja ha erről tudomást szerez többet biztos látni sem akar. Mit tegyek? Mi a véleményetek? Volt már valaki ilyen helyzetben aki nem tervezzetten lett terhes fiatalon és nem vetette el? Mi lett a jövőben?

Köszönöm válaszaitokat előre is!


2018. jún. 18. 10:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Azért írd majd fel, hanyadikán utalják a különböző segélyeket. Jól fog jönni!:)
2018. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%

20!


Az ám, öröm, vigalom. Talán, nekik. Na és a gyereknek? Tápszerre ha nem jut? Vagy pelenkára ? Mert játék és új ruha nélkül van élet, vagy inkább létezés, de étel, vagy mondjuk gyógyszer nélkül nem nagyon

2018. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nyugalom, nem fog éhezni a pici :) nem a pénz miatt fontolgattuk.
2018. jún. 21. 19:40
 24/28 anonim ***** válasza:
67%
Mert 18 évesen már biztos muhnkaheky ed van, ahol ledolgoztad a minimum időt, ezért csedre majd gyedre leszel jogosult? Ja, nem, meg nem dolgoztál egy percet sem. Max a párodnak lehet megfelelő anyagi helyzete, aztán kérdés, higy meddig tetszik majd neki ah apukasag
2018. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
61%
Aha, 18 éves vagy, sulizol, életedben nem dolgoztál még, ahogy nem dolgozol most sem, de nem a pénz miatt fontolgattad, hogy megtartsd-e....:D Világos, hisz nyilván nincs egy Ft beveteled sem, de ez nem is lehetett lehetseges problémaforras a döntés meghozatala során.
2018. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
A kérdés nem a pénz volt :) erről nem kértem tanácsot, de azért köszönöm. Mindent meg fog kapni a pici. Már most melóba állok nem várok addig. Amíg tudok dolgozok. A pénzt meg lehet oldani, de ha a gyermeket ölöm meg már visszahozni nem tudom. 18 éves vagyok és? 19 leszek mire szülök az olyan korán van? Nem hiszem :)
2018. jún. 21. 21:18
 27/28 anonim ***** válasza:
62%
Nincs korán?!:D Jézusom, hát a cigóéknál nincsen, az tuti. Jobb helyeken ilyenkor kezd továbbtanulni a gyerek, nem elkezdeni potyogtatni...
2018. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Már írtam is, hogy nem terveztük. Nem tud idegesíteni az ilyen komment/ilyen ember. Úgy érzem nagy szeretnéd te, hogy azt írjam "holnap lesz az abortusz" hát nem lesz, mert nincs olyan ember, aki ezt a picit el tudná tőlem venni, ha én nem szeretném. És írtam azt is, hogy a sulit itthonról végzem már egy éve. Még gond sincs. További szép napot neked :)
2018. jún. 22. 07:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!