Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Külföldi abortusz esetén...

Külföldi abortusz esetén tényleg eljárás indulhat a nő ellen?

Figyelt kérdés

Ha megkerüli a csvsz-t, meg a többit,és külföldön csináltatja meg az abortuszt. Olvastam egy cikkben.

Elméletben érdekel,nem vagyok terhes. De ezt hogy kell elképzelni? Mikor derülhet ki? Következő terhességnél pl?


2018. júl. 1. 20:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elképzelem a szitut: valahogy kiderül évek múlva,és kattan a bilincs... elég fura lenne.
2018. júl. 1. 20:46
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Kutyát nem érdekli.
2018. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen nincs.
2018. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Elvileg természetesen igen, hísz a magyar állampolgárra külföldön is vonatkoznak a magyar törvények. Gyakorlatban viszont - hacsak nem a nő jelenti fel önmagát, és szolgáltat bizonyítékot önmaga ellen - nem lenne sikeres egy ilyen eljárás, hisz a külföldi orvosra-intézményre az ottani törvények vonatkoznak... tehát ha a dolog ott legális, nem kérhet és nem adhat ki semmiféle adatot a beavatkozásról az ottani hatóság, intézmény.

Olyan vizsgálat meg NINCS, amivel utólag megkülönböztethető lenne a művi vetélés oka, bárki mondhatja azt, hogy egy beindult spontán vetélést fejeztek be nála, pl.

Meg egyébként is ki a fene és miért csinálna nemzetközi ügyet egy maximum 1 évvel büntethető vétségért, ami büntetlen előélet mellett evidensen felfüggesztett lenne még akkor is, ha egyáltalán esély lenne bizonyítani.

2018. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Biztosan riasztásképpen írták azt a cikket. Furcsa is lenne.
2018. júl. 2. 07:46
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Dehogyis...
2018. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Ausztriába is átmehet ab-tablettáért.


De én pl. Szlovákiba megyek elköttetni magam, mert betegség miatt nem szülök, de hiába a papírok, nem végzik el otthon.

2018. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Abortusturizmus viragzik

Kutyat nem erdekli hol vegezteted a mutetet es hanyadik heten.

Nincs vasfuggony oda mesz ahova akarsz

2018. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3%
bortonbr csukhatnak,igen. tiltott emberolesert
2018. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2%
Inkább add orökbe!
2018. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!