Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy tegyem túl magam? Soha...

Hogy tegyem túl magam? Soha nem fogom már elfelejteni? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

18 éves voltam mikor teherbe estem a párommal akkor 4 hónapja voltunk együtt én mindig is koran szerettem volna gyereket..anyám viszont szó szerint megtiltotta hogy megtartsuk én abban az évben fejeztem be a közép iskolát a párom is tanult meg két esélyes volt hogy befejezi e abban az évben a sulit.

A párom azt mondta hogy ő támogat bárhogy is döntők anyám viszont megalázott belém rúgott ahol csak tudod olyan lelki terrort használt amivel elérte hogy jelentkezzek abortuszra mikor eljött a műtét napja az egész utat végig üvöltöttem sírtam a kórházból felhívtam anyámat hogy had menjek haza nem tudom végig csinalni de megtiltotta azt mondta ha kiteszem a lábam a kórházból hozza ne menjek többet kétségbe voltam esve féltem így megtörtént a műtét ez 3 éve volt azóta se tettem túl magam rengetegszer van rémálmom a műtétről. Sokban nehezíti a dolgot hogy csodás életem van rá 3 hónapra a párom fantasztikus munkát kapott átlag feletti fizetéssel külön költöztünk és azóta os boldogok vagyunk együtt ezért is faj ennyire hogy semmiben nem szenvedett volna hiányt a pici. Úgy érzem bele örülök ebbe a fájdalomba


2018. aug. 1. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Már azzal is jót tettél a feldolgozásnak, hogy ide kiírtad (viszont kitetted magad a gonoszkodó válaszolóknak, akiknek tulajdonképpen magukkal van bajuk). Egy pszichológussal kéne beszélgetni erről, lehet, hogy már egy alkalom is segítene. Te kiszolgáltatott helyzetben voltál, nem cselekedhettél anyád akaratával szemben, viszont a jövőben már saját döntéseket fogsz tudni hozni.
2018. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Egyértelműen az anyád hibája, én nem is beszélnék vele soha többet. Az én anyám mindenben támogatott, mindig, függetlenül a jó vagy rossz helyzettől. A gyerekszülés olyan, mint egy házasságkötési eskü, jóban, rosszban. Anyád ezt csúnyán felrúgta, sajnállak rettentően, hogy ennyire ki voltál neki szolgáltatva. Semmi baj nem lesz, a párod nem gyűlölt meg érte, és a többi gyermeket, amit majd nemzetek neveld úgy, hogy ne hasonlíts az anyádra.
2018. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Azért anyéd hozzáállása is érthető, bár mivel nagykorú voltál úgy dönthettél volna ahogyan akarsz, ezt kár anyádra kenni, szerintem próbálj meg továbblépni, sok nőnek van abortusza, pl. több barátnömnek is volt, most már anyukák, nem hiszem, hogy sokat gondolkodnának a korábbi abortuszaikon, ezzel a kesergéssel csak a saját életedet rontod el, mivel visszacsinálni ezt már úgysem lehet.
2018. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Abortuszra senkit sem lehet kényszeriteni,lehet csűrni-csavarni a dolgokat,de ha te és a párod azt mondjátok hogy már pedig megtartjuk akkor az ellen anyád semmit sem tehetett volna és ezt te is tudod.
2018. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sajnálom! 😔 Én a helyedben mindenképpen felkeresnék egy pszichológust! Egy próbát megér és szerintem tudna segíteni!
2018. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Akkor most tedd a mérleg egyik serpenyőjébe az anyáddal való viszonyod,a másikba pedig a párodhoz fűzödő kapcsolatod. Ott és akkor mi volt fontos neked amikor engedtél anyád fenyegetőzésének? Az hogy anyád nehogy kidobjon otthonról. Miért? A párod ezalatt hol volt? Végig hallgatta a te kínlódásod a kórházban,nem mondta hogy megoldjátok valahogy? Nekem így nem kerek a történet.
2018. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Gonoszkodók, akik a papírforma szerint már meg is jöttek: Ha valaki segítséget, támaszt kér, mért rúgtok belé még egyet? Titeket ez boldoggá tesz?
2018. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem belerúgni akartam/akartunk,csak próbálnánk választ kapni arra,hogy egy felnőtt ember miért nem áll ki magáért egy ilyen helyzetben. Ezt a döntést ő hozta meg,mert ha én akarom a babámat,és szeretem a páromat aki viszont szeret,akkor azt a gyereket nem veszi ki belőlem senki,és semmilyen fenyegetőzés.
2018. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Azert egy 18 eves most 2018ban csak papiron, az allam szemeben felnott, egyebkent meg egy takony kolyok.
2018. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

#9, remélhetőleg összeakadsz olyan 18 évessel, aki megfelelő módon elmagyarázza, hogy mi merre hány méter...

Kérdező, első sorban ne magad ostorozd anyád tetteiért, őt vedd elő érdemei szerint... másfelől a múlton rágódás biztosan nem visz előre, azért tegyél inkább, hogy máskor ne tudjon senki se ilyen módon beleugatni a ti életetekbe.

2018. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!