Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 4 abortusz után van esély a...

4 abortusz után van esély a tehesség kihordására?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 14:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
14%

"Én azt nem értem, miért nem köttetik el magukat."


Mert 73 ezer forint.


Egyébként igazán adhatnának erre valami kedvezményt az ilyeneknek. Mondjuk egy spirál csak 8 ezer, 5 évig jó, azt se tetetik fel...

2018. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
30%

Ha szerencsés alkatod van, akkor simán.

Nekem egy missed AB-m volt 15 hetesen, 1-1 évvel később pedig abortuszom (egyszer gyógyszer, egyszer spirál mellett). Rá kb. ismét egy évre - ekkor már tervezetten - terhes lettem az első gyerekkel. Szinte problémamentes volt az egész terhességem, a szokásos tüneteken kívül. A 20-24. hét körül kis rózsaszínes folyásom volt, pár napra befektetett a doki megfigyelésre, utána táppénzen voltam, de nem voltam veszélyeztetett, csak tanácsolta, hogy inkább maradjak otthon. Mindent csináltam, csak dolgozni nem jártam be. Sima, gyors szülésem volt. 8 évvel később a második szintén minden gond nélkül, vele végig dolgoztam. Másfél éves volt, amikor megint terhes lettem (Pharmatex-bébi), mivel nem terveztük, ez is AB lett. 2,5 évvel később jött a tervezett harmadik, 2 héttel szülés előtt még dolgoztam. Azóta szerencsére nem volt "szükség" megszakításra, már nem is lesz, klimaxos korba léptem.

2018. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
68%
Ne okoskodj 7es valaszolo, a kihordas sem okozhat problemat ilyen esetben. Az en esetem egyedi, de azert van remeny. Azert irtam neked kerdezo, mert en is aggodtam a tobbszoros abortusz miatt. De a nogyogyaszom megnyugtatott hogy emiatt nem kell felni, nem akadajoza a terhesseg kihordasat
2018. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%

Másfél éves volt, amikor megint terhes lettem (Pharmatex-bébi), mivel nem terveztük, ez is AB lett.


Akkor miért nem védekeztél ha nem akartál gyereket? Jobb érzés volt abortuszra rohangálni? Nem a pharmatex sem védekezés, kb mint a megszakítás.

2018. aug. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
26%

Akkor adott pillanatban ez a lehetőség volt. Hogy miért, az meg a magánügyem. Speciel nálunk a megszakítás később tökéletesen működött, ettől függetlenül nem ajánlom senkinek.

A Pharmatex akkor volt abszolút újdonság, bár még a mai napig is megy a reklám, hogy az milyen faszályos védekezési mód. ÉN már tudom, hogy nem az, de akkor még senki nem volt, akinek tapasztalata lett volna ezzel kapcsolatban.

De remélem örülsz, mert legalább ebbe bele tudtál kötni. A spirálba nehézkesen ment volna. A hozzászólásom pedig a kérdezőnek szólt, nem a kötözködő AB-elleneseknek, akik nem ismerik a körülményeket, csak fröcsögnek.

2018. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat mindenkinek.Várható volt,hogy előbb-utóbb megjelennek a kérdésnél az abortusz ellenesek.
2018. aug. 10. 10:14
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egy abortusz semmivel sem másabb TECHNIKAILAG, mint egy missed ab.


Barátnőmnek 5x kellett műszeresen befejezni a terhességét, sajnos, és a 6. magzat végre életben maradt :)

2018. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%

Elköttetés meg azért nem opció, mert TILOS!


Otthon legalábbis a csodálatos szabályozás értelmében 40 év vagy 3 gyerek után kötnek el.

2018. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Kedves 17es válaszoló,volt valami problémája a terhesség alatt?
2018. aug. 10. 14:08
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3x volt elhalt magzat miatt abortuszom; 7, 8 és 10. héten. Negyedszerre életben maradt a baba, de a 6. héttől véreztem, aztán idő előtt elkezdett nyílni a méhszájam. Veszélyeztetett terhes voltam, 3x kerültem kórházba a 9 hónap alatt.
2018. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!