Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortusszal egy időben a...

Az abortusszal egy időben a legtöbb kapcsolat is meghal? Lehet esély a "túlélésre"? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nálunk a feleségem nem akarta én igen. Van már egy két éves gyermekünk.Még friss a "dolog" és borzasztó nehéznek érzem feldolgozni.

2014. júl. 28. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha elég erős a szerelmetek,túl fogtok lépni rajta.Ehhez is idő kell...
2014. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha az én feleségem menne abortuszra mire hazaérne én már összepakolnék. Ha enyém a lakás az ő cuccát ha az övé akkor az enyémet. Nem tudnám megbocsájtani, és megint hozzáérni. De ez én vagyok.
2014. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És a közös gyerekünk?
2014. júl. 28. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Láthatás. Én a gyerek miatt nem tudnám elviselni azt a nőt aki megölte a másik közös gyerekünket. Vagy éljetek tovább egy házban de legyen saját életed, keress másik nőt.
2014. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt kívánom, hogy tudjatok túllépni rajta - a szüleimnek anno sikerült pl., ők a negyediket vetették el, ezt már felnőttként, anyaként tudtam meg (tervezett volt a negyedik is, mire kiderült, édesapámnak váratlanul nem meghatározott időre külföldre kellett költöznie, nem vállalták - ők közösen döntöttek). Ugyanakkor ha a férjem ilyen pressziót helyezne rám - azaz megkérne, hogy vetessük el a gyermekünket, nagyon komolyan kellene megvizsgálnunk a kapcsolatunkat, úgy hiszem.


Szerintem itt a döntés kompromisszum vagy kényszerítő jellege a döntő. Előbbi esetben azt hiszem, tovább lehet menni, utóbbiban én nem látom lehetségesnek.

2014. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Elfogadod es lezarod magadban.

Van olyan kapcsolat ahol erosebb lesz a kotelek, de valahol szetszakad.

Egyeni velemeny: szerintem jobb, ha nem szuletik meg az a baba, amelyiket az egyik fel nem akar.

2014. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Én sose vetetném el a babám:-( De azértegy kapcsolatnak ezt el kell tudni viselnie.Nem tudom miért vetette el de sajnos azért egy szülés és a terhesség nem olyan könnyű dolog.Lehet ő el akarta vetetni de neki se könnyebb.

És azért a válaszolók túloznak.ne vegyük már szegényt gyerekgyilkosnak.Biztos megvolt rá az oka amiért így döntött.Aki meg ezért kirakná a feleségét ,szégyen.

Kérdező pedig szeressétek a két éves közös gyereketeket.Már megajándékozott téged az apasággal ami csodás dolog!Szeressétek egymást és majd később még lehet ő szeretne egy babát.

2014. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlélheti, de ezt nektek kell megbeszélni, letisztázni. Ha továbbra is szereted a feleséged el kell fogadnod, hogy elsősorban a nő dönt a teste felől (persze nem ismerem az okokat, amik ide vezettek), sajnos ez így működik, viszont nyilván te is eldöntheted, hogy együtt tudsz élni a gondolattal vagy sem.
2014. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Miénk túlélte szerencsére. Volt egy abortuszom kb 4 éve akkor voltam 17 éves. Most már van egy gyönyörű 10 hónapos kislányunk. De ez mindenkinél más, ez attól függ mennyire erős a kapcsolatotok. Túl kell lépni rajta.
2014. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
Miért akarsz együtt lenni valakivel aki megölte a gyereked?
2014. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!