Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 12 hét után hol csinálnak...

Magantas kérdése:

12 hét után hol csinálnak abortuszt, melyik magánklimikán?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a hátteret, hogy ez miért történt nem szeretném elmondani, nekem épp elég trauma. Sajnálom, hogy nyers vagyok, de mélyen érint. Kérem csak az írjon aki tud segíteni, nagyon köszönöm a válaszokat előre!

#abortusz #12 hét után
2018. aug. 17. 22:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
38%
Hollandia, Amszterdamtól nem messze, és nem kell megszülni, direkt erre specializálódtak. kb. 1500 Euro körül van az ára.
2018. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
35%
Technikailag lehetetlen nem megszülni egy 12 hetesnél nagyobb magzatot, utolsó.
2018. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
28%
Tenyleg? ???? Akkor most lehet lepontozni, en 14 hetesen voltam Hollandiaba es nem kellet megszulnom! Ne beszelj mar ostobasagot!!!
2018. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
26%

[link]

Jo tajekozodast, ha nem ertened szivesen leforditom neked. (technikailag)

2018. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
10%
Köszi, nem kell lefordítani, beszélek hollandul, bár te a nemet nyelvu oldalt linkelted be. Az oldal szerint mega 22 hetes terhesseget is műtétileg szakítják meg. Elég érdekes, mivel ennek sokkal magasabb a rizikofaktora, mint a szülésnek. Árilag pedig 940euro a max, ha nem hollandiai lakos.
2018. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem is azt mondtam, hogy hollandról magyarra fordítom le, hanem, hogy lefordítom, ha nem értenéd. De örülök, hogy beszélsz hollandul. A pontos műtéti árra már nem emlékszem, én az utazási költséggel együtt adtam meg egy körülbelüli költséget, mert így élt az emlékezetemben.
2018. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!

Mi lett a vége?

2019. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
65%

14 hétig Bécsben! Legálisan! 600 euró nem kell megszülni pár perces az egész

Utána Hollandia avagy Anglia

Bècsbe rengeteg Magyar jár

2019. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!