Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyibe kerül ma egy abortusz...

Mennyibe kerül ma egy abortusz? Hány hétig lehetséges így megszakítani a terhességet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
12.hétig és 38.000 Ft körül van.
2018. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha rossz anyagi körülmények között vagy van lehetőség olcsóbban pl. kapsz valamilyen szociális ellátást stb. Akkor 14 ezer párszáz forint ( védőnő megmondja milyen igazolás kell hozzá)
2018. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

37879 Ft a teljes ár. Bizonyos feltételek esetén kevesebb vagy ingyenes, ezekről tájékoztatnak a CSVSZ-ben.

Ha 18 éven felüli, cselekvőképes felnőtt vagy, akkor 12. hétig. Ha 18 év alatti, akkor 18. hétig. Efölött már kicsit súlyosabb indok kell annál, hogy "nem akarok gyereket".

2018. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bettina62 válasza:
12%
Ne vetezsd el a babád soha sz életben nem fogod megbánni legyél bár milyen nehéz helyzetben akkor sem még ha sz apa azt akarja vagy a szülök ugy is imádni fogják ha nöl a pocid hidd el ha kérdésed van irj
2018. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
"...soha sz életben nem fogod megbánni legyél bár..." - akciós a kristálygömb a madarastecsóban?
2018. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Hogy van az, hogy 2 hozzászóló képtelen rendesen tagolni a mondatokat, helyesen írni, és mindkettő magzatvédő? Nem célzok én semmire, csak feltűnt.... :'D
2018. szept. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
7. válaszoló, ezen a válaszodon esküszöm, begörcsöltem. Kegyetlen vagy :D :D De jót röhögtem. :D
2018. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4.azt se tudod mi történt de te egy meg nem született gyermeknek több jogot adsz mint az anyának úgy hogy nem tudod hogy mi történt..bármi lehet akár nem kívánt terhesség, megerőszakolás..és nem is ez volt a kérdés tudom régi..
2021. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!