Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz utan egy héttel ez...

Abortusz utan egy héttel ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Abortusz utan vagyok egy héttel es 2 napja esténként folyik a tejem. Csak azt vettem észre hogy nagy folt van a mellemnél. Ez most normális? Vagy menjek inkább orvoshoz?
2015. jún. 18. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Normális. Inkább az a nem normális hogy megölted a gyereked.
2015. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Menj dokihoz, mert fel fognak irni neked Bromocriptint, ami elapassza a tejed.
2015. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem normális.

Nekem is volt, és nem volt utána semmi ilyen.

Menj dokihoz.

2015. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Tejed biztos nem folyt...
2015. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

"Normális. Inkább az a nem normális hogy megölted a gyereked."


Mit tudod, te szellemi csökevény, milyen okból vetette el? Csak ítélkezni tudsz?

2015. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DeAnn ***** válasza:
Az első hozzászolónak csak annyit, hogy jobban járt volna, ha megtartja magának a véleményét. Gondolná végig, hogy a kérdezőnek mit kellett átélnie. Nekem is volt abortuszom, mivel a baba Down-kóros lett volna, de mivel elmúlt 3 hónapos így meg kellett szülnöm!!! (halva született..csakhogy a kedves gyenge elméjű első válaszoló is értse...)
2015. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez ugyanaz a csíra batyu, aki mindig csak az ilyen kérdéseket keresi, hogy bántani tudjon minden ilyen nőt, de azt se tudja, miről van szó, de pofázza a hülyeséget, pedig minden sz.*rik bele, hogy mit rizsázik ez a genetikai hulladék, aki 90%, hogy egy tapló csávesz, nem tud semmit.

Amúgy én sem nő vagyok, csak mondom.

2015. júl. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!