Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves lányom elesett és...

2 éves lányom elesett és szétverte a száját. Most nem merek vele kimenni az utcára mert úgy néz ki mintha megverték volna. Ti ha ilyet látnátok mit gondolnátok? Ti kimennétek ugyanugy?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya neki a szája.
2018. okt. 14. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
És? Gondolod, más gyereke nem esik el?
2018. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Mi van?

Nem, én két hétre bezárnám... nem hiszem el, hogy van anya, aki ezt komolyan megkérdezi.

2018. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
😕
2018. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
A fiam esik-kel, már 4.5 éves, de tele van kék-zöld foltokkal. Néha bennem is felmerül, mit fognak gondolni mások, ha meglátják (nyáron rövidnaciban és trikóban borzasztó látvány volt), de aztán tudatosítom magamban, hogy csak gyerek, felfedez, és ez ezzel jár. Akinek volt, az tudja milyen, akinek meg nem volt, annak hiába mondod.
2018. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Az én 3 éves lányom is elesett nyáron a futóbiciklivel, és igen, szétverte a száját, hirtelen azt hittem, a fogának is annyi, szerencsére nem. Sebes, véres volt, be volt dagadva napokig, kék-lila színben pompázott. Eszembe nem jutott, hogy ne menjek vele sehova, mert azt hiszik, hogy megvertem. Volt, aki megkérdezte, mi történt, mondta a gyerek, hogy elesett a biciklivel. Egyébként azok az állatok, akik így verik a gyereket, nagyrészt arra azért ügyelnek, hogy nyoma ne maradjon jól látható helyen :/
2018. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Pont kb két hete történt ugyanez, bedagadt, lila volt a szája, sebes. Természetesen kivittem így is, minden ép elméjű ember előbb gondol arra h elesett, minthogy megvertem. A gyerekek ilyenek. Esnek-kelnek..
2018. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem, aszaljad bent szerencsétlent 🙄
2018. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan kimehetsz vele, nálunk az állát ütötte be motorozás közben, össze kellett kapcsolni..
2018. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

hogy milyen bajai vannak az embereknek...

most megyek, írok egy köszönőlevlet az anyumnak, amiért akkor is kiengedett az utcára, amikor hétéves koromban a ló patája lehúzta a fél arcomat. (olyan walking deades fejem volt egy ideig, de nem érezték úgy hogy akkor most egy kicsit el kéne zárni az embere elől)

2018. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem az már beteges, ha valakinek egy sebes, kék-zöld foltos gyerekről egyből az ugrik be, hogy tuti megverték otthon. A gyerekeket folyton éri valami baleset, ez miatt ne érezd magad furán.
2018. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!