Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Esemény utáni tabletta beszedé...

Esemény utáni tabletta beszedése után jelentkezett menstruációs zavar nálatok?

Figyelt kérdés

Leírnátok a tapasztalaitokat kérlek szépen.

Be kellett vennem most egyet. És nagyon félek, hogy összevissza fog megjönni. Eddig mindig rendszeres volt.

Nálatok hogy volt???



2018. dec. 10. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Ne hallgass az elsőre, gyanítom ő az a haszontalan válaszoló, aki minden aggódó kérdezőnek egyből terhes lesz... Amikor engem igyekezett beparáztatni még több százaléka volt...


Amúgy nekem maradt ugyanolyan, mint előtte. A bevétel utáni első késett 1 hetet, aztán visszaállt. Viszont kitágult a PMS tüneteim tárháza: azelőtt sosem fájt a mellem mielőtt megjött, most meg 2 héttel előtte már hozzá se lehet érni, szerintem még egy egész méretet is puffad mellé -.- Csak ezzel tudom összefüggésbe hozni... De muszáj volt bevennem. Kiszakadt a gumi mert a bunkó exem nem szállt ki, hiába érezte hogy teljesen kiszáradtam közben... És egy ilyen önző faroktól még az emlékek se kellenének, nemhogy a gyereke.

2018. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Sokaknak akár egy fél évre is összezavarhatja a ciklusukat. Plusz csak 85%-os a hatásfoka. Simán előfordulhat, amit az első válaszoló ír.
2018. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem teljesen szétcs*eszte egy pár hónapra a menzeszemet, kb 2 hetente jött meg vagy épp össze-vissza, sajnos.

De ez egyáltalán nem jelenti azt, h neked is ez lesz.

2018. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#2 biztosan nem én vagyom az, de köszönöm a bizalmat 😀


#1

2018. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Sajnos volt mar olyan felev amikor nem volt menszeszem pajzsmirigy problemak miatt ket evvel ezelott.

Azota vegre meggyogyultam es beallt tokeletesen a ciklusom. Erre jott ez a baleset es mivel tanulok még bekellett szednem :( remelem nem fogja szetbolygatni a vegre jo ciklusom.:(

Komolyan mar nem merek szeretkezni.

2018. dec. 10. 11:49
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Használjatok síkosítót az óvszer mellé,akkor gyakorlatilag 0 az esélye,hogy kiszakad a gumi.
2018. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
En valamikor kifelejtettem egy szem fogamzasgatlot es par napig nem vettem eszre. Kaptam esemeny utanit, de mivel tovabbra is szedtem az antibebit, nem zavart be kulonosebben
2018. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
$8 jó nagy marha vagy. Esemény utáni tilos bevenni, ha fogamzásgátlót szedsz. Épelméjű orvos fel sem írja.
2018. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
#9 Sajnos nem tilos,még az adott fogamzásgátló tabletta tájékoztatója is írja,hogy az esemény utáni bevétele után lehet tovább szedni a tablettát.
2018. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pontos 28 napos ciklusaimból csinált 35-40naposat, de így is elsőre teherbe estem, amikor szerettük volna
2018. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!