Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tanácsoltok, hogy tudnám...

Mit tanácsoltok, hogy tudnám rendbe tenni a ciklusom?

Figyelt kérdés
4 év után májusban hagytam abba a tablettát, és sajnos azóta nincs rendben a ciklusom, kimaradt egy menstruációm. Az orvos vékony méhnyálkahártyát látott, illetve egy repedt tüszőt múlthét szerdán, majd 47 nappal az előző menstruációm után, pénteken kezdtem el vérezgetni, tartott 5 napig, de magamhoz képest nagyon kevés volt. Most akkor ez menstruációnak számít? Tudnátok tippeket adni, mivel tehetném rendbe a ciklusom? A tabletta előtt percre pontos volt...

2012. júl. 18. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nézetnék egy 3. napi hormonsort, abból sok minden kiderül, ha esetleg hormonális probléma van.
2012. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy jó endokrinológussal!!!!

A bogyó abbahagyása után engem is nagyon bekavart. Lett több járulékos problémám miatta. 6évet pazaroltam el, mire rátaláltam egy jó dokira. Ne kísérletezz teákkal, homeos szerekkel, azok csak akkor érnek isten igazából valamit ha minimális a ciklusodban az eltérés.

2012. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Első körben hormonvizsgálatra van szükséged, a doki a vékony nyálkahártya láttán nem küldött el? Aztán felírja ami szükséges és te mellette kiegészítheted Barátcserje kapszulával. Én ezt nagyon ajánlom, nekem sokat segített, bár babával még nem ajándékozott meg a sors, de segített rendbe rakni a ciklusomat. (40naposról most 28napos)

2012. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!