Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A nőgyógyásznak mit kell...

A nőgyógyásznak mit kell ilyenkor mondani?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok viszont nem szeretnenk megtartani a babat. Hogy mukodik az abortusz menete?
2019. jan. 17. 06:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem missed abom volt de pontosan úgy van ahogy #2 írja. Úgy tudom, hogy az orvosnak alapból rá kell kérdeznie hogy megtartod-e mert attól függ hogy merre tovább a terhesgondozás. A mostani terhességnél mondjuk engem nem kérdezett meg mert elég egyértelmű volt a vigyorom. Ne izgulj,nem lesz baj!
2019. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Mennyi idő kb ez at egész procedúra?
2019. jan. 17. 16:31
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A doki kiállítja a leletet az élő terhességről, tehát kell hogy legyen szívhang. Azzal el kell menned a védnőhöz és innen nem tudom, hogy kell-e külön családsegítőbe menni vagy csak hozzá. Ide kétszer kell menned azt hiszem 3 nap eltéréssel, hogy biztos vagy-e a dolgodban. El fogják mondani hogy milyen lehetőségeid vannak ha megtartod vagy kihordod és örökbe adod. Közben befizeted a csekket, időponot kérsz a műtétre és tuti kell egy labor is, az fél nap alatt megvan. A műtét változó, nekem előző nap reggel be kellett feküdnöm, este feltették a tágítót, másnap délben műtöttek majd este 6-kor mehettem haza, de itt többen is írták már hogy be sem kellett feküdniük. Szerintem kb két hét alatt el lehet intézni az egészet ha azonnal kapsz időpontot mindenhova.
2019. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom
2019. jan. 17. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!