Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit kell mondani a nőgyógyásznak?

Mit kell mondani a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés
Holnap reggel hívom fel, ki szeretném vizsgáltatni magam mert a teszt alapján terhes vagyok. Aztán végül az abortusz mellett döntöttem. Minél előbb szeretnék időpontot kapni, de ezt hogyan tegyem? Ilyenkor mit kell mondani? Mert ugye nem szeretnék kicsúszni az időből....
2016. okt. 17. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Elmész hozzá megvizsgál,megállapitja a terhességet és megkérdezi megtartod vagy sem! Válasz nem,kiadja a szükséges beutalokat!
2016. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt értem.. Csak nekem minél előbb kellene az időpont..
2016. okt. 17. 19:19
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a dokival beszéld meg, hogy neked sürgős lenne.

A 12. hétig el tudsz mindent intézni. Nekem egy délután alatt megvolt minden, mikor elhalt a terhességem, és be kellett feküdni műtétre.

Kell vérvétel, EKG, sürgős estben soron kívül megcsinálják.

2016. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Hány hetes vagy kérdező? Ha kérsz telefonon időpontot, akkor mondd, hogy el szeretnéd vetetni és hogy hányadik hétben vagy, akkor gondolom ehhez mérten kapsz időpontot.
2016. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából ha jól számoltam 7 hetes. De édesanyámnak is volt havi vérzése mikor terhes lett, sok ilyen esetről hallottam. Ezért aggódom nagyon.... Nem szeretném hogy kifejlődjön a magzat és úgy kelljen műteni, így is elég trauma lesz.
2016. okt. 17. 19:32
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok,ha sztk akkor szerintem menj be időpont nélkül,nálunk legalább 3 hét mire időpontot kapsz!
2016. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

7 hetes vagy szamitasaid szerint,mire oda kerül a sor már pont kifejlödik..

A 7. héten (52-56. napon) megjelennek a magzat pici testén az alsó végtagbimbók. Parányi szíve percenként 145-öt ver és már elkülönült benne a bal és jobb kamra. A 49-52. napon az embrió 7-10 milliméteres, az 52-56 napra már 10-12 milliméter. Mondjuk ha eljtelik 2 hét...A 9. héten már babaszerű alakot ölt az embrió. Bár hossza mindössze 22-33 mm a feje búbjától a popsijáig (CRL), a szeme, szemhéja, sőt a kis fülkagylója vonalai is látszanak már. Nemcsak az egész testével képes mozogni, de a végtagjait külön is tudja mozgatni. Kezén már elkülönülnek az ujjai. A külső nemi szervek megjelenési formája a 9. hétig azonos a kislányok és kisfiúk esetében. Az embrió CRL: 22-30 milliméteres.

2016. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megyei, rendes kórházba szeretnék menni.
2016. okt. 17. 19:38
 9/19 anonim ***** válasza:
20%

Ha volt vérzésed, akár az is lehet, hogy már el se tudod vetetni.

A kifejlődésről annyit, hogy mostanában elég sokan írták, hogy ők már 11-12 hetesen érzik, ahogy mozog. Neked meg addig legális az abortusz.

2016. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
9 hetesen már keze lába mindene megvan. A szive is dobog..gondolj erre amikor megöleted.
2016. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!