Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik nem védekeztek, miért...

Akik nem védekeztek, miért döntöttetek így? Nem bánjátok utólag ha abortusz lett a vége?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy akik nem védekeztek, azok miért tették.
2019. jan. 19. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Azt mondták az orvosok, hogy természetes úton nem eshetek teherbe. Még nem akartunk gyereket, de így minek védekeztünk volna?

Elég hamar kiderült, hogy tévedtek az orvosok. Megtartottuk, eszünkbe se jutott az abortusz. Viszont a kistesók valóban nem sikerültek természetes úton több évnyi próbálkozással sem.

2019. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem első gyerek anno tervezetten 5 hónap alatt jött össze, utána 6 év alatt volt több krónikus hüvelygyulladásom, a dokik azt mondták, ha majd gyereket akarok, be kell állítani a peteérésem, mert az is elég rendszertelen. Több kapcsolatom is volt, nem voltam fogékony. 6 éves volt a lányom, mikor összejöttem a jelenlegi párommal. 2 hónap múlva terhes lettem. Megtartottuk, idén lesz 3 éves, és azóta kistesó is van. Több gyereket nem szeretnénk, de abortuszt se, így most azért vigyázunk.
2019. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!