Abortusz utan mennyi ideig kellemetlen a szex?

Figyelt kérdés

Remelem jo kategoriaba irtam.


Nekem 3 hete volt sajnos abortuszom, ezt nem reszleteznem, mert szomoru tema ugyanis ha rajtunk mullott volna, nem vetettuk volna el.

De talan meg a kesobbiekben lehetunk boldogok egy babaval.

Egyenlore mindenesetre vedekeznenk a tortentek utan. Persze meg nem elunk nemi eletet mert nem szabad meg. De majd mikor mar lehet, akkor meddig fog fajni? Csak a behatolas is fajni fog, vagy maga a szeretkezes is?


Elsosorban olyanok valaszat varom akik tapasztaltak a temaban. Koszonom.


Egyebkent mielott valaki elitelne, igen szerettuk volna a babat, de sajnos nem tarthattuk meg, es elhihetek szornyu erzes. :(



2019. febr. 15. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Már mehet.
2019. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt
2019. febr. 15. 23:48
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Kerdezo :)

Nem feltetlenul fog fajni, nekem speciel igazabol nem fajt volna, csak kellemetlen volt maga a szex a tortentek utan, pedig mi is vedekeztunk.

Emberfuggo kinek hogy viseli a szervezete.

2019. febr. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
A 6 hetet mindenképpen várd meg. Nem lesz kellemes az első pár együttlét, de szép lassan visszaáll majd. A lényeg, hogy ne erőltesd csak a párod kedvéért. Mond el neki, ha nem jó. Próbáljátok eleinte a síkosított óvszert. Amúgy lelkileg lesz nehezebb, legalábbis nekem az volt. Mondjuk nekem sajnos beteg baba miatt volt műtétem.
2019. febr. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Missed ab. miatt után -ami a gyakorlatban ugyanaz a műtét- 1 hónapot mondott a dokim, de azért mert gyorsan gyógyulzltam, tehát egyéni. Általában 6 hetet mondanak és akkor sem kellemetlen feltétlenül.
2019. febr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

"De rajtatok múlott,és nem,nem akartátok őt."


Nem rajtuk múlott, írta. Lehet, hogy beteg volt, elhalt és azért kellett.


Ha minden rendben van a magzattal és szeretnének babát akkor nyilván nem megy abortuszra! Írja is, hogy újra szeretne próbálkozni mielőbb. Nyilván babát szeretnének, csak nem beteg babát.

2019. febr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a hasznos valaszokat.
2019. febr. 16. 08:37
 8/11 A kérdező kommentje:

Most miert kell itelkezni? Cseppet sem tudod min megyek at lelkileg. Terveztuk is ezt a babat, de..... De elhalt. Tessek kimondtam amit nem akartam reszletezni!

Soha ne akard tudni mit erez lelkileg aki abortuszon megy keresztul.

2019. febr. 16. 08:43
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Még ha a kérdezőn is múlott volna, hogy elvetette, akkor sincs senkinek hozzá joga, hogy ilyen alpári bunkó stílusba beszéljen. Hagy döntse már el mindenki maga, hogy akar e gyereket vagy se. Szégyen némelyik anyukának nevezett egyén itt!
2019. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnàlom Kérdező ami veletek történt. :(

Nekem volt abortuszom, 6 hetet mondott az orvos, betartottuk.

Fàjni nem fàjt fizikailag, de lelkileg kellett idő m8g rendbe jöttem.


Aki pedig olvasàs nélkül a Kérdezőnek támad, javaslom, hogy szedjen hangyàt az olvasàs és észosztogatàs helyett!

2019. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!