Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben hova kell mennem?

Ilyen esetben hova kell mennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Úgy néz ki sajnos terhes vagyok, nem fogom megtartani. Mi barátommal Pesten lakunk albérletben kb 2 éve, de a tulaj nem engedett bejelentkezni, az állandó lakcímünk vidékre szól. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor nekem vidékre kéne lemennem a körzetis orvoshoz? Itt Pesten nem végzik el az abortuszt? Ha magánkórházban szeretném csináltatni, akkor viszont mindegy hova megyek, ugye?

Köszi előre is és légy szíves a kérdésre válaszoljatok! Nem kérek semmilyen kioktatást, győzködést, a döntésem végleges, köszi!



2019. márc. 4. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem muszáj haza menned.
2019. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen mindegy, hova mész. Bármelyik rendelőben ellátnak, ha rendezett a TB-d.


(amúgy meg ha van bérleti szerződés, akkor olyan nincs, hogy nem enged bejelentkezni a tulaj.)

2019. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Akkor is ellátják bárhol ha nem rendezett a tb-je...
2019. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

3-as, az abortusz az nem "ellátás".

Lehet, hogy a nőgyógyász megállapítja a terhességet, de a műtétet nem tudom, elvégzik-e TB nélkül...


(amúgy feltehetőleg van TB-je a kérdezőnek)

2019. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Az abortuszért fizetni kell ígyis-úgyis. Semmi köze annak hogy fogadják-e a tb-hez, ha már ilyen okos vagy.
2019. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen természetesen van TB-m, dolgozom és tudom, hogy fizetni kell így is-úgy is.
2019. márc. 4. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, Kérdező, a terhességet bármely felkeresett nőgyógyász megállapítja, és a családvédelmishez is bárhova mehetsz.
2019. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

szabad orvos választás van. magánkórházba meg oda mész ahova akarsz, államiba is egyébként.

az albérletbe meg nem szoktak állandóra bejelentkezni-bár ez nem volt kérdés.

2019. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Szia! A biztonság kedvéért telefonálj oda ha tudsz, mert például a Péterfyben csak azt látják el, akinek van a meghatározott kerületekben bejelentett budapesti lakcíme... Én is hiába mentem fájdalommal, panasszal, meg sem vizsgálatak. Lehet abortusz esetén más az eljárás persze. Ha az egész belefér akkor már az 1. Vizsgálatra is magánrendelésre menj, mert sajna nincsenek jó tapasztalataim az állami rendeléssel...
2019. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!