Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merional injekciót kapok a...

Merional injekciót kapok a menstruáció 3. napjától 8 napon át 1 ampullát. A ciklusom 10. napján kell uh-ra mennem (ami az utolsó injekciós nap). Mekkorára kellene addigra a tüszőknek nőni ideális esetben?

Figyelt kérdés
Kinek, mekkora és mennyi tüszője lett a Merionáltól és hányadik napra?!
2011. márc. 15. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom inszemre készülsz..minimum 18mm-re kellene nőnie, de leginkább 21-23 mm mondanak.

Sok sikert,Én már 2inszemen vagyok túl, sajnos sikertelenül...:(

2011. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem lesz inszem,csak rásegítésnek kapom.Már a 10.ciklusnapon ekkorának kell lennie,amit írtál,vagy később nő meg?


Sajnálom,hogy még nem sikerült,de ne add fel...én sem teszem! :-)

2011. márc. 16. 07:27
 3/3 Grófházy ***** válasza:

én ugyan gonal-os vagyok,de ennek megítélése szerintem elég nehéz.És nincs általános méret.

Attól sok függ,hogy hogyan reagál a petefészked.Azért kell menni Uh-ra,hogy a doki lássa,hogy elég e vagy emelni kell az adagot.

a 20-23 as méret az már közvetlen a peteérés előtti "elvárt" méret.

nekem a gonaltól(150 NE/nap)10nap múlva 10 petesejtem lett

(lombikosok vagyunk)

2011. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!