Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Méhen kívüli terhesség után...

Méhen kívüli terhesség után meddig nem ajánlott a szex?

Figyelt kérdés
Másfél hete műtöttek. Az orvost nem kérdeztem mert eszembe sem jutott akkor ez....
2019. máj. 1. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hamvas Ferenc online gyorsan válaszol. Megis inkább egy dokit kérdezz az a biztos...
2019. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
6 hetet szoktak ajánlani.
2019. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Te jó ég.. az elég sok.
2019. máj. 1. 20:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm a tippet, valóban jó lenne egy orvos véleménye. Biztos én vagyok a béna de nem tudok az oldalon kérdést feltenni. 🙁
2019. máj. 1. 20:53
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem min. 6 hetet mondott a doki, de azt mondta, hogy jobb lenne a 8.
2019. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem a műtét után azt mondta a dokim, hogy 4 hét szex nélkül. Utána még 6 hónapig védekezzünk.
2019. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Mi többet vártunk, mert még fájt. Sőt van, hogy most is érzem. 2017 decemberében volt a műtétem. Azóta menzesznél is jobban fáj a hiányzó bal "oldalam". Azóta költözés miatt dokit is váltottam, de nem talált semmit ami miatt ez lehet (szerinte nem dolgoztam fel és pszichés alapon..).

Úgyhogy neked gyors gyógyulás és kitartást kívánok.

2019. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves utolsó, én úgy érzem, hogy rendben vagyok már. Legalábbis fizikailag... Sajnálom, hogy veled is ez történt. Megkérdezhetem, hogy ezek után, hogy alakultak a dolgaid? Sikerült teherbe esni? Nekem egyébként 3-4 hónapot javasoltak aztán lehet újra próbálkozni. Rettegek tőle, hogy újra ez lesz.

2019. máj. 1. 23:16
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem nem távolították el a petevezetőt, viszont varrni kellett mert nagyon vérzett. Szörnyű ez az egész.. nagyon vártuk ezt a babát 🙁
2019. máj. 1. 23:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos én azóta sem estem teherbe. 2016 februárban döntöttünk, hogy jöhet a baba. 2017 decemberében volt a méhen kívüli és azóta semmi. Pedig csak annyi, hogy hátrahajló méhem van, barátomnál sincs baj. Majdnem 7 hetes voltam mire nekem észrevették. Erős, de fájdalommentes vérzéssel mentem be a kórházba, azonnal műtötték. Már elég nagy volt ahhoz, hogy roncsolja a petevezetékemtől, azért kellett eltávolítani.

De ha neked megvan akkor jók az esélyeid. Mivel nekem már csak egy oldalról tud megtermékenyülni petesejt, szépen nehezíti a teherbeesést.

Ne aggódj. Akinek egyszer volt, annál jobban figyelnek.

2019. máj. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!