Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt termál fürdő...

Terhesség alatt termál fürdő 3100es méhszáj értékkel nagyon nem ajánlott? Tudom előre kellett volna gondolkoznom. Esetleg menjek el orvoshoz hétfőn hogy megnézze minden rendben, és nincs e semmilyen fertőzés? 3trimeszteres kismama

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 13:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Termal fürdő tilos terhesen.
2018. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Termál fürdő az egész terhesség során nem ajánlott. ha teljesen zárt valaki,akkor sem,mert nem csak a fertőzés a probléma,hanem a melegvíz vérbőséget okoz,és a magzatvizet is felmelegíti. Ráadásul ha olyan helyre mennétek,ahol nem csak felmelegített víz van,hanem rendes termál víz,már a bejáratnál fogadna a tábla,hogy terhesen tilos.
2018. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Többnyire 26-28 fokos vízben voltam, illetve egyszer 28-30. De a nagyon melegbe nem mentem. Akkor is gondot jelenthet?
2018. aug. 25. 13:49
 4/37 anonim ***** válasza:
79%
Most már nem mindegy?? Majd kiderül lesz-e gond! Legközelebb meg használd a fejedet!
2018. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
Mindennemű termálvíz tilos terhesség alatt. Tökmindegy, hogy hány fokos. Ha termálvíz vagy gyógyvíz, akkor tilos. Ennyi.
2018. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, termálfürdő tilos a terhesség alatt végig, és úgy amúgy meg mindenféle fürdő/tó/medence ha bármennyire is nyitott a méhszáj.


A fertőzést nem fogja tudni neked megnézni az orvos, mert ahhoz kenet és labor kell, de amúgy tök mindegy mert nem a mostani fertőzés a gond hanem amit ott fogsz összeszedni.


Én így harmadik trimeszterben zárt méhszájjal se megyek bele semmibe, nehogy befertőződjek, hiszen azzal a mostmár egyre nagyobb eséllyel megszülető gyerekemet veszélyeztetem. Ennyit nem ér semmi. Ha van befizetett utatok menjetek el, te pedig olvasgass és pihenj a szárazon. Az is jó program :)

2018. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Ezért kérdezem hogy hétfőn akkor.inkább irány doki..

Addig valamit tudok tenni? Pl gynoflor?

2018. aug. 25. 13:53
 8/37 anonim ***** válasza:
73%
Jaaaa hogy már termálfürdő után vagy. Akkor már eső után köpönyeg. Én biztosan azonnal mennék az orvosomhoz. Jó ostoba vagy, ha vetted volna a fáradtságot 5 percig guglizni a témában, nem csináltál volna baromságot.
2018. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2018. aug. 25. 13:53
 10/37 anonim ***** válasza:
78%
Persze, termálvíz után még tömködd tele a hüvelyed gyógyszerekkel is. NE! Maradj mostmár a fenekeden és hétfőn orvos.
2018. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!