Nem volt veletek bunkó az orvos amikor mondtátok hogy nem akarjatok a terhességet? Mire kell ilyenkor számitani?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 21:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
86%
#40: Ja mert az jobb, hogy te papolsz ismeretlenül, miközben halvány fingod sincs, hogy speciel én miért voltam abortuszon, meg persze az is sokkal jobb, hogy mindenkit csípőből elítélsz, csak mert valamivel nem értesz egyet. Ügyes vagy valóban. Ez az én magánügyem, amihez sem neked, sem senki másnak nincs semmi köze, de ha már ennyire szeretsz okoskodni, akkor megsúgom, hogy foggátló mellett estem teherbe és a hatam közepére sem kívántam egy gyereket! De tudom-tudom, akkor is meg kellett volna tartanom, mert hát a mar megszületett emberek élete nem számít, a drága fanatikusok szemében legalábbis biztos nem. Ja és semmilyen gyerekem nem volt, nem kell hülyeségeket összehordani! Egy nehány hetes embrióról volt szó. Teljesen mindegy és lényegtelen, hogy volt-e abortusza az embernek vagy sem, attól még ugyanúgy megillet mindenkit az emberséges bánásmód és az orvosnak továbbra sem az a dolga, hogy véleményt nyilvanítson. Ha neked ezt ilyen nehéz felfogni, azt játszd le magadban...:)
2019. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
91%
Az a valaki, aki a bunkózó orvost/egészségügyit védi - na, az szégyellje magát, és keressen másik hivatást, mint az egészségügy, de inkább dolgozzon olyan helyen, ahol ember a közelében sincs. Sajnálom szegény "ellenfelét" ebben a vitában - gyakorlatilag a falra hánnya a borsót. Szerintem abszolut igaza van, de mit kezdhet vele szerencsétlen egy ilyen degenerálttal szemben...Éppen eléggé megküzd minden nő önmagával egy abortusz-helyzetben, és azt köteles az e.ü. tudomásul venni (a döntését). Minden ilyen nő sajnálatra szorul és együttérzésre, nem pedig flegma, bunkó magatartásra az e.ü. részéről. Nagyon el vannak kapatva szülészek - nőgyógyászok (tisztelet a kivételnek)
2019. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
78%
... és szerintem is ott kezdődik az "ember" - amikor megszületik. És mindenképpen az anya joga dönteni a saját testével kapcsolatos dolgokról, mint pl, hogy megszül -e egy gyermeket, vagy nem (pontosabban, hogy legyen-e gyermek abbók a kis kezdeményből, ami az ő testében van (az ő testének a része), vagy ne. Sok álszent és buta komment van ezügyben - tipikusan vallásos körök tiltanák be az abortuszt. Pedig nem az a lényeg, hogy minél több ember szülessen, hanem, hogy aki megszületik az egy örömmel várt, és nem kényszerből szült ember legyen. Mert akit nem várnak, azóriási hátránnyal indul az életnek, és belőlük lesznek majd az állami gondozottak és a börtönök lakói.
2019. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!