Nem tudok szabadulni az abortuszaimtól, miért?

Figyelt kérdés
Mindég azt mondták a környezetemben, hogy tegyem túl rajta magamat minél előbb, szabaduljak az emlékétől, tegyem le a terhet, de nem megy, pszichológushoz jártam évekig, gyógyszereket is kaptam, de évek óta nem tudok rendesen aludni, ideges, ingerlékeny vagyok állandóan, nem bírok férfire sem nézni már, mert csak az jut eszembe, miért nem tudom túltenni magamat ezen?
2019. jún. 1. 05:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Mennyi paraszt, magzatfanatikus, érzelmizsaroló van itt, jó ég...

Milyen “mit érezték a babái”..???! Semmilyen babáról nem volt szó, embrió esetleg, ami olyan fejletlen az abortusz pillanatában, hogy semmiféle fájdalmat nem érez, tudata sincs könyörgöm, ne beszéljetek már hülyeségeket!

Kérdező tényleg nem jó helyre írtad ki a kérdésedet, itt csak ítélkező fanatikusok vannak, akiknek ez a napi örömük, ha beleköthetnek masokba.

A múlt az már múlt, nem fogsz tudni rajta változtatni, hiába emeszted magad rajta! A jövőre koncentrálj és ne a múlton rágódj.

2019. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Bár én is ellenző vagyok,de gyanús nekem a kérdés,hogy egy másik ellenző írta ki,aki talán egy későbbi vita alkalmával fel akarja használni,mint példát,hogy "látjátok? Igenis meg lehet bánni az abortuszt,sőt,bele lehet rokkanni,nézzétek ezt a kérdezőt" és már linkeli is a kamu kérdését. Mint mondtam,én is ellenző vagyok,de az ítélkező,gyűlölködő,vagy épp az ilyen kamu kérdések kiírogatása miatt már hagytam ott "életvédő csoportot",mert egyszerűen úgy jöttem néha vitázni,hogy közben szívesen megfojtottam volna pár nőt onnan.
2019. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%

"Semmilyen babáról nem volt szó, embrió esetleg, ami olyan fejletlen az abortusz pillanatában, hogy semmiféle fájdalmat nem érez, tudata sincs könyörgöm, ne beszéljetek már hülyeségeket!" - ezzel a hülyeséggel azért a legtöbb orvos vitatkozik, pláne úgy, hogy az abortuszok legtöbbjét a 9 és a 12. hét között végzik el. Csak az abortuszfanatikusok nyugtatgatják magukat ezzel.


Kérdező tényleg nem jó helyre írtad ki a kérdésedet, itt csak ítélkező fanatikusok vannak, akiknek ez a napi örömük, ha beleköthetnek masokba.- de szerencsére van itt még 4-5 küretpárti, meg egy csődtömeg, gyermekotthagyó apuka, haogy egy kis világosságot hozzanak ebbe a magzatpárti, nőelnyomó sötétségbe. :D

2019. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

" de szerencsére van itt még 4-5 küretpárti, meg egy csődtömeg, gyermekotthagyó apuka, haogy egy kis világosságot hozzanak ebbe a magzatpárti, nőelnyomó sötétségbe. :D "


Áruld már el,mi az a küretpárti? Valahol a foghúzás és a veseműtét pártiak mellett vannak ők? Ez olyan jehovás gondolkodásnak tűnik,ők beszélnek a vérátömlesztésről úgy,mintha egy laza hétvégi program lenne a haverokkal,pedig egy műtétre senki sem azért jár,hogy szórakoztassa magát,ebből kiindulva nincs olyan,hogy "küret-és/vagy abortuszpárti". A kérdezőnek meg felesleges istápolni a lelkét,megnyugodhatsz,hogy semmilyen abortusza nem volt neki,sőt,biztosra veszem,hogy hasonló gondolkodású lehet,mint te. Különben ellent se mondott volna önmagának,hiszen aki ennyire lelkiismeretes,annak hogyhogy több abortusza volt? Akit ennyire kínoz a dolog,az talán ennyire nem figyelne oda? Nem tud szabadulni a gondolattól,de azért volt több is? Na ne szórakoztassatok,ebből inkább az abortuszellenzők egy részének a gondolkodása tűnik ki,mert ők állítanak be mindenkit úgy,hogy ha volt egy abortuszuk,akkor biztos 6 millió is volt. Lehet,hogy tudod is,ki a kérdező,és besegítesz itt neki a kamuzásban,ezzel lehet "bizonyítani",hogy ti mennyire kiálltok az abortuszon átesettek mellett is,ha már az őrület határán van persze. Gyanús,hogy sokszor jönnek,hogy a magzatvésők nem segítenek senkinek,és,hogy az abortuszt ritkán bánják meg,itt meg ezzel a kamukérdéssel mind a 2 állítást lehetne cáfolni látszólagosan. És ismétlem,én is ellenző vagyok,de egyszerűen a többi ellenző véleményével sokkal jobban besokalltam,mint az abortuszt védekezésnek gondoló emberekkel,mert ti ráadásul hangoztatjátok,hogy jobbak vagytok másnál,de itt bukik ki,hogy nem. Abortuszra senki nem azért jár,mert orgazmust okoz neki,ezt felejtsétek már el végre.

2019. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
És mielőtt betámadnál,nem,nekem sem volt egy sem,mert ugye ilyenkor jön az a rész,hogy boldog-boldogtalanra ráfogjátok,hogy biztos azért elnézőbb,mert a saját lelkiismeretét akarja altatni.
2019. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%

„- ezzel a hülyeséggel” – Hát akinek a biológia hülyeség…:D Ti meg azzal a hülyeséggel próbáljátok érzelmileg zsarolni az abortuszra készülő nőket, hogy az a fejletlen embrió/magzat a hasában már most feltétel nélkül szereti az „anyukáját”, hogy tökéletesen egyenértékű egy már megszületett, érzésekkel és vágyakkal rendelkező emberrel, hogy egészen tuti biztosan nem fogja megbánni, ha megtartja ellenben azt tuti hótziher, hogy megbánja ha elveteti. Ja meg persze a nagyon nagyon nagy az esély, hogy soha többé nem leszel terhes demagóg baromság is örökkedvenc itt a korlátolt fanatikusok körében.

„de szerencsére van itt még 4-5 küretpárti, meg egy csődtömeg, gyermekotthagyó apuka, haogy egy kis világosságot hozzanak ebbe a magzatpárti, nőelnyomó sötétségbe. :D”


A DÖNTÉSPÁRTIAKRA gondolsz? 😊 Azokra, akik nem akarnak boldog-boldogtalant szülésre rábeszélni/kényszeríteni, még azokat is, akik védekezés mellett estek teherbe, de nem akarnak gyereket, meg azokat is, akiknek nincs megfelelő anyag helyzetük vagy ahol beteg lenne a gyerek? Akik tudnak racionálisan gondolkodni és nem javasolják egy 16 évesnek, h cs*essze el az egész fiatalságát? Vagy akik nem fújjak megállás nélkül az undorító gyilkosozást, nem ítélkeznek és mocskolódnak, nem böfögik oda a „de igen is tartsd meg” maszlagukat kéretlenül, hanem képesek a kérdésre válaszolni?! Akik nem a védekezésen csácsomgnak, mintha attól kevésbé lenne terhes a kérdező? Akik tovább látnak az orruknál és nem bemásolgatják a kamu történeteket a különböző vallási oldalakról, hogy mennyire a világ legjobb döntése volt akaratuk ellenére mégis csak megtartani a nem kívánt terhességet?! Ja meg akik nem osztjűk az eszüket a teljes sztori ismerete nélkül? Értelek, minden világos. (:

Ti épp csak a már megszületett életekre tesztek jó magasról, a lényeg h mindenkire rákényszerítsétek a saját berögzült, korlátolt kis nézeteiteket, miszerint ha 1x terhes az ember lánya, akkor meg kell szülnie, ha akarja ha nem! Az már számotokra tök lényegtelen, h ezzel hány ember életét teszitek tönkre. Nem baj, ha az a születendő gyerek majd éhezni fog vagy lyukas cipőben járni és nyilván az sem gond, ha anyuka hagyja magát rábeszélni a sok süket duma hatására a szülésre és majd a pár hónapos csecsemőt megfojtja depressziójában…

2019. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
88%
Én csak azért tudok pár dologban egyetérteni az előttem szólóval,mert egyrészt tényleg néha nyomdafestéket nem tűrő stílusban jönnek az életvédők. Számomra is ember az embrió,de én közben nem felejtem el,hogy a vele terhes nő is az és ennek tükrében is szólok hozzá. Azzal nem fogtok "életet menteni",hogy lealázzátok a fekete sáros földig a terhes nőt. Szerintetek ettől majd a homlokára csap és megvilágosodik,hogy neki ez megéri? Ha a gyereke évekkel később megkérdezi,hogy örül-e neki a szülő,vagy,hogy egyáltalán ő hogy jött a képbe,nagyon idilli lesz közölni vele,hogy "ja,csak páran a gyakorin azt mondták,hogy aljas gyerekgyilkos vagyok és rájöttem,hogy tökre igaz,ezért megtartottunk". Mennyire életszerű ez? Másrészt meg tényleg nem kéne úgy erőltetni valakit,ha segíteni nem tudsz. Azt a szöveget meg mellőzzük,hogy mindenki segít,aki lazán járatja a száját itt,mert nem veszem be,köztük is van nehéz helyzetben lévő,itt vagyok rögtön én,itthon vagyok 1 éves gyerekkel gyes-en,munkába tartós betegség miatt nem állhatok,még itthon is a nagyszülők segítenek a gyerek ellátásában,apukát meg 1 hónapja rúgatta ki egy nyomorult kis féreg és azóta is melót próbál keresni. Én csak akkor szólnék bele más abortuszába,ha utána tudnám is tartani a hátam,de így nem tudok és nem is akarok más gyerekért felelősséget vállalni,mert most ebben a szituban méginkább a saját gyerekem a fontos,hogy ő ne érzékeljen hiányt. Én ezért nem is akarok több gyereket,egynek szeretnék mindent megadni,nem pedig kísérteni a sorsot,hogy vajon hány gyereket bírunk el tragédia nélkül. Ezek fényében leégne a pofámról a bőr,ha pont én kezdenék el okoskodni,hogy ahol ők elférnek,ott egy gyereknek is van hely. Most jöhetsz rajtam is gúnyolódni,legalább ebből is látszik,hogy nem olyan fontos neked a magzat se,ha ennyire jókedved lesz itt.
2019. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!