Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

Ha csak maximum előváladék került belém akkor még lesz hatása 48 óra múlva?

Sajnos kicsit elkapott a hév, későn húztuk fel az óvszert tegnap este, ma esélyem sem volt nőgyógyászhoz mennem, holnap este tud csak vállalni, addigra kb 48 óra telik el maximum. Ha akkor beveszem a sűrgős gyógyszert, hatásos lesz?

Természetesen tudom semmi sem 100% de nagy az esélye annak hogy ne legyen beágyazódás??

jún. 5. 22:28  Privát üzenet  

A válaszok

Mivel a spermiumok akár 3 napig is életképesek, én azt mondom, hogy menj biztosra. :)

Legközelebb figyeljetek! :)

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 5. 22:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Természetesen mindenképp beveszem a bogyót!

# 2/6Időpont jún. 5. 22:45 Privát üzenet
Én biztos nem venném be. Ennyire azért nem könnyű teherbe esni.

A válasz 6%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 5. 22:55 Privát üzenet

3as, ezt mond kérlek a fiamnak :-D

Kérdező, igen jó eséllyel hatni fog, és legközelebb legyetek okosak, ha nem akartok még gyereket.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 6. 06:48 Privát üzenet

Kérdező, "120 órás" tablettát írass, az egyébként is megbízhatóbb, és kevésbé idő-függő a hatása:

[link]

(igaz, hogy kb egy ezressel drágább is)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 6. 11:40 Privát üzenet

"Én biztos nem venném be. Ennyire azért nem könnyű teherbe esni." #3,ez döntés kérdése, van, akinek az AB kb 5%-os kockázata elviselhetőbb, mint egy 95%-ban felesleges nőgyógyászati vizit, cc. 8 eFt kiadása, illetve egy hormonszerű gyógyszer bevétele. És van, aki szerint az utóbbiak az elviselhetőbbek.

Nos, ezt csak a Kérdező tudja eldönteni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 6. 14:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha szűz vagyok, de hozzámért az előváladék, lehetek terhes?
Megujjazott a barátom, es esetleg volt az ujjan ondo (nem csupan elovaladek), meg a farkat is a puncimhiz tette de be nem dugta, akkor mennyi az esely arra, hogy becsuszhat egy nemkivant terhesseg?
Van itt olyan, aki Escapelle esemeny utani tabletta ellenere megis terhes maradt, de nem elveztek bele, csak maximum elovaladekkal erintkezhetett?
Lehetséges? Mennyi az esélye?
Ha egy nő teherbe esett, meddig lehet maximum elvégezni az abortuszt?
Barátnőmmel belemelegedtünk a dologba és ráfeküdtem rajta volt gatya rajtam nem. Egymásnak kézzel csináltuk és lehetséges, hogy maradt az ujjamon előváladék és megeshet, hogy...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!