Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 72 órás tablettát vegyek be?

Ginewra28 kérdése:

72 órás tablettát vegyek be?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap este lecsúszott a gumi miután a férjem elment bennem. Reggel rohantam be gyógyszerért de mielőtt bevettem volna megjött a menstruációm. Július 15-én múlt el a múlt havi mensi.

Így is inkább vegyem be a gyógyszert? Mennyi az esélye hogy mégos terhes lettem? Van már 2 gyerekünk, nagyon nem szeretnék többet...


2019. júl. 7. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Ha megjött, akkor tök felesleges.
2019. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Vedd.

Egyébként miért nem kötitek el valamelyikőtöket, vagy spirál, esetleg fogamzásgátló? Akkor nem kell aggódni ilyeneken, hogy lecsúszik a gumi.

2019. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kioktatást nem kérek, védekeztünk, de ez még nem fordult elő soha.

Sajnos elkötni nem kötnek el 2 gyerekkel, csak 3 felett... Egyébként ha lehetne elkötettném magam.

2019. júl. 7. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Szlovákiában kb 150 ezer ft-ért elkötnek
2019. júl. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!