Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Most penteken lesz 3hete hogy...

Most penteken lesz 3hete hogy volt egy megszakitasom mivel nem volt szivhang Mikortol lehetne?

Figyelt kérdés

Viszont egeszen 11hetig nem kivantam a szexet utana volt a mutet es most lesz 3hete hogy megtortent ugye 6het mulva kell visszamenni orvoshoz de nem tudom ugy vagyom a szexre nem birom mar szerintetek a parommal megprobalhatom gumival? Tudom hulye kerdes csak na mar testileg teljesen jol vagyok

Elore is koszonom a valaszokat

Kotekedok mellozenek


2019. júl. 16. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem véletlen van a 6 hetes tiltás, addog tart ugyanis, mire a méh felülete begyógyul és nem kapsz oylan fertözést, ami akár meddöséget is okozhaz. És mindegy, hogy gumival vagy anélküül van a szex.
2019. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Várj 3 ciklust és újra lehet probálkozni a babával.
2019. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, nyugodtan megpróbálhatjátok, a a "6 hét" az az 1960-as évek abortusz-módszereihez passzoló gyakorlat, ma már az orvosok elenyésző része ajánl ennyi időt.
2019. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sima ab-m volt és négy hét állt a papirokon, nem hat, a CsVSz meg mindenki akinek nem volt szerintem hatot mond, igen van olyan eset mikor szükséges a hat de nem mindig


Nem volt két hetes kontroll? Akkor szokták megnézni van e fertözésed vagy hasonló (a második hétre már majdnem vissza áll a méhszáj)

Nekem utána azt mondta a doki hogy óvszerrel csak és annyi, csináltuk is és nem volt baj, ha próbálkoztok óvatosan, kicsit érzékeny lehetsz még ha meg fáj vagy utána lép fel fájdalom akkor felejtsd el a dolgot egy idöre

2019. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Am egyes ha olyan könnyű lenne fertözést kapni a gumitól akkor már a nőgyógy)szati vizsgálat is veszélyes lenne ugyanis az ultra hangot vmi gumival csinálják
2019. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem az orvosom is hat hetet mondott nem volt verzesem fajdalman semmi ha fertozesem lenne azt valamilyen kulso jelbol eszrevennem?
2019. júl. 16. 22:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, persze, hogy észrevennéd... láz, fájdalom, bűzös folyás, stb...
2019. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

"Am egyes ha olyan könnyű lenne fertözést kapni a gumitól akkor már a nőgyógy)szati vizsgálat is veszélyes lenne ugyanis az ultra hangot vmi gumival csinálják"


Látom, a szövegértelmezés nem megy!

NEM a gumitól kaphat fertözést valaki, hanem a gumi ellenére, mert a megszakítás egy mütét, ami során az egyébként zárt máhszájat kitágítják, másrészt a méh egész felülete egy seb, mert lekaparták a nyálkahártyát a beavatkozás során - és ezek miatt igen nagy a fertözésveszély.

Egy nögyógáaszit vizsgálat során a méh nincs ilyen állapotban, emellett ott steril gumikesztyüt használnak.

2019. júl. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Feldugják az ultra hangot amire gumit húznak, mellesleg nekem is volt és képzeld a második hétnél már csak kicsit volt a nyitva és minden rendben is volt


kérdezö ha neked viszont hat hetet mondott az orvos akkor várd ki, nekem más volt más doki, igazábol szerintem mindenkinek mást mondanak szóval inkább hallgass dokira mint ránk

2019. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tegnap megprobaltuk vegig ovatosan viszont nem fajt nem volt semmi olyan volt mintha mi sem tortent volna,szerintetek ma is lehet?
2019. júl. 17. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!