Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » November 6-án volt terhesség-m...

November 6-án volt terhesség-megszakításom, tegnap jött meg először, ami sokkal erősebb mint lenni szokott, ez ilyenkor normális? Illetve, mikor van esély újra teherbe esni?

Figyelt kérdés

Az előző terhességem csak 6 hetes volt, természetesen vákuummal végezték, ha ez számít valamit.

A 6 hetes szextilalmat, ülőfürdő tilalmat is betartottam, ezek tükrében is nagyon remélem, hogy teljesen rendben vagyok és normális ilyenkor a bő menstruáció. (?)



2018. dec. 19. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Lehet normális, de lehet nem. Ezt mi innen nem fogjuk tudni megmondani neked. Teherbe esni meg onnantól tudsz hogy megint szexelni kezdesz, úgyhogy remélem ezután védekezni is fogtok.
2018. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, ebben igazad van, ti nem tudhatjátok, csak aggódtam rajta.

Végül felhívtam a magánorvosomat, azt mondta, ez normális, általában az első menzesz bő szokott lenni, de majd megnézi a 29-i kontrollon is.


Szeretnék majd babát, de nem most azonnal. AZ előző terhességem missed ab-bal végződött, ez kimaradt a leírásból. Ha élt volna, maradt volna.

2018. dec. 19. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem nagyon durva volt az első menstruáció missed ab után, a következő néhány is még erős volt azért. Műtét után 3 hónapot kell általában várni az újabb próbálkozásig.
2018. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó! :) Mára már enyhült a vérzés is. Jövőre remélem, újra terhes leszek, ezúttal egészségesen :)
2018. dec. 20. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!