Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba mérete függ attól is,...

A baba mérete függ attól is, hogy mikor volt peteérés? Lehet emiatt kisebb?

Figyelt kérdés
16. napon volt peteérésem, most 8 hetes vagyok, 7+2 naposan látott orvos utoljára. Azelőtt 3 nappal is voltam és azt mondta, hogy növekszik de itt a gyakorin nagyobb méretű babákról olvasok. Számít, hogy nem pong a 14. napon volt Pé-m?
2019. júl. 27. 09:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Sztk-ban voltam, a gép nem tudom mennyire profi.
2019. júl. 27. 09:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kb 4 nap a lemaradása, akkor nyilván számít. Ha nem ennyi, hanem sokkal több, és 100%os a peteérésed napja, akkor más van a háttérben.
2019. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen gyakran uh-ra járnod? Valami gond van, vérzés vagy ilyesmi? Van egy csomó mérettáblázat a neten, keress rá és nézd meg a babád méreteit biztos vagyok benne ha problémára utalnának a méretei azt mondta volna az orvos.Ne mások babáihoz hasonlítsd a tiéd, semmi értelme az ilyennek.Ha nő akkor minden rendben van.A peteérésed meg lehetett akár egy két nappal később is aztán máris ott van a megoldás.Kár ezen pörögni ha nincs baj.
2019. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hematóma miatt voltam.

A doki szerint minden ok, mutatta az életjelenséget is a gépen.

Panaszom nincs, 1 hét múlva megyek uh-ra 9 hetesen.

2019. júl. 27. 10:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ennyire pörögni a méretén. Megnyújtani nem tudod, az UH is lehet szar. Majd a 12.hetes genetikain kiderül minden rendben van-e.
2019. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korán teljesen mindegy mekkora. A 12. heti ultrahangon korrigálják majd a szülés idejét, én pl. 3 nappal későbbre lettem kiírva a méret alapján, aztán megszületett 1 hónappal előbb, nem számít pár nap.
2019. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 27. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is túl kicsinek tűnt, 10 nappal mutatta az uh kisebbnek, aztán rá 3 hétre már 7 nappal nagyobbnak. Szóval ne aggódj, ez gyorsan változhat még ebben az időszakban.
2019. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2019. júl. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!