Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet szeretkezni, ha kisebb...

Lehet szeretkezni, ha kisebb vérzés van peteéréskor?

Figyelt kérdés
Ma az ovulációs tesztem pozitív lett, viszont 1-2 napja és ma különösen, néhány csepp élénk piros vér jelent meg. Okozhat bajt, ha most szeretkezünk és terhes leszek? Vagy így esély sincs babára? 3 hónapja volt missed ab műtétem, eddig normális volt minden utána, nem volt köztes vérzés.

2017. ápr. 18. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

?

Ez most komoly kérdés?Ha én ok nélkül kezdenék el vérezni ciklus közepén,akkor rohannék a nőgyógyászhoz,nehogy valami komoly bajom legyen,pl méhszájseb vagy még annál is rosszabb,te meg ezt az időpontot tartod ideálisnak a teherbeeséshez?

2017. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

A tüsző repedésekor és a petesejt kilökődését kísérheti gyenge vérzés.

Jó időzítés lenne, ha most lennétek együtt :)

2017. ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha eddig nem volt vérzés peteéréskor, akkor biztosra veheted, hogy most sem amiatt van. Hallgass az elsőre, fordulj orvoshoz.
2017. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Plusz nem a pozi ovuteszt napján reped a tüsző, hanem 24-36 óra mulva. Ez a vérzés nemigen ovutól lehet. Sztem is menj orvoshoz.
2017. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!