Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten hol van jó ultrahan...

Budapesten hol van jó ultrahangos 5d? Keresek ahol kedvesek is

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


nagyon ajánlom, nagyon szakszerűek és szuper élmény volt az 5D, gyönyörű élethű képeket kaptunk.

2019. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Csak ajánlani tudom, csodálatos élmény “találkozni” a pocaklakóval. :) Nagyon modern készülékkel rendelkeznek és kedvesek is! :)

2019. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a Villa Medicinába mentünk. Nagyon kedvesek voltak. Nálunk baj volt, ami épp akkor derült ki, meg sem tudták csinálni a mozit, mert olyan kevés volt a magzatvíz. Sírtam mint a záporeső. Na nem a mozi hiánya miatt, hanem mert baj volt. Nagyon aranyosak voltak, mert így is amennyire lehetett megmutatták, kaptam két képet is. Kaptam vigasztalâst is. És mivel amire mentünk sikertelen volt ezért végül ki sem kellett fizetnünk. A két képért nem kértek egy forintot sem. Nagyon korrektek és emberségesek voltak.
2019. júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!