Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ciki, ha nem ahhoz a...

Az ciki, ha nem ahhoz a dokihoz szeretnék terhesgondozásra járni akihez a legelső vizsgálatra megyek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, egy a kórházban főorvoshoz jártam eddig nőgyógyászhoz.Az az igazság, hogy nagyon sok pénzt ott hagytunk nála, viszont érdemben nem segített a teherbeesési problémánkon, mindig csak azt mondta fiatalok vagyunk, türelem stb. Én saját magam utána jártam a dolgoknak, ki is derült mi a probléma és ha minden igaz 7 hetes kismama vagyok.Annyira megörültem és hirtelen nem is tudtam kit hívjak fel, ezt az orvos hívtam, hogy hozzá mennék az első vizsgálatra.Közben már volt időm és gondolkodtam, illetve kikértem mások véleményét is és már most tudom, hogy nem a főorvos úrhoz szeretnék járni terhesgondozásra (illetve ha jól tudom ő szülést nem is nagyon vállal) hanem a másik orvoshoz. Mit gondoltok ez nagyon ciki?Ha szülésre kerül a sor nem lesz kellemetlen, ha esetleg összefutok a másik orvossal?Lemondanám a főorvosnál az időpontot, de a másik dokihoz meg nem kapnék már a 12. hét előtt időpontot...az meg már nagyon késő lenne.Mit gondoltok erről a helyzetről?Köszönöm!

2019. aug. 2. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi ciki. Főleg, ha nem vállal szülést.
2019. aug. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gáz. Terhességmegállapításon x orvosnál voltam, aki kijelentette, hogy a barnázás és görcs normális, aztán 1 hetre rá kiderült, hogy nem, mikor egy másikhoz mentem. Mar megszültem, de azóta is hozzá járok.
2019. aug. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki, oda mész ahova akarsz, nem miattad fog se összetörni, se csődbe menni! Nálam hasonló volt egyébként a helyzet, a doki akihez 6 éve jártam nem foglalkozott a teherbeesési problémáinkkal így másokhoz kezdem el járni. Egy nagyon jó orvost találtam, de ő már nem vállal szüléseket így én visszatértem az eredeti orvosomhoz. Igazából nagyon jó orvos, megbízok benne úgy látszik, hogy a koromból kifolyólag a meddőséget nem vette túl komolyan.
2019. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nekem is más állapította meg a terhességet és más kísérte végig aztán a 7 hónapot.
2019. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. ha nem vagy vele elégedett, mert nem foglalkozik veled kellokz akkor az inkább neki ciki. Vagy egy rossz fodrászhoz is visszajárnál, csak hogy meg ne bántsd? Én is váltottam orvost,mert nem voltam elégedett az első stílusával, nem nagyon érdekelt ki mit gondol, vannak ennél fontosabb dolgok is amik foglalkoztatnak terhesen. Bele se gondolj, hogy ez ciki lehet, vagy ha igen, akkor mint írtam, inkább az orvosnak az, de valószínűleg van elég betege szóval kb fél sem fog tűnni neki
2019. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!