Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhességi teszt, de...

Bekk3 kérdése:

Pozitív terhességi teszt, de az Uh-n nem látszik semmi, kicsit utána olvastam és beparáztam. Lehet, hogy tumor?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban:

Utolsó menstruáció kezdete 2019.06.21

Alapvetően 30-31 napos ciklusaim vannak, teljesen szabálytalan sokszor, de az utóbbi időben szépen beállt. 07.22-én kellett volna megjönnie, de nem jött, úgyhogy 29én teszteltem. Reggel a 25ös erősségű teszt halvány pozi, délután 10es erősségű határozott pozi. Másnap voltam dokinál, nem látott semmit az Uh-n, szerdán megyek újra. De 2 nappal később már a 25ös is határozott lett, még délután is. Persze elkezdtem utána olvasgatni és sok helyen olvastam, hogy tumor vagy ciszta is csinálhat pozi tesztet. De Feltételezem, hogy ha méhen belüli tumor vagy esetleg ciszta az ugyanúgy látszana az Uh-n, nem? Mert nálam minden full tiszta volt 14,2 mm-es nyálkahártya látszódott csak. Plusz infó, hogy tesztet igazából csak azért csináltam, mert rosszul voltam/vagyok, szóval tünetek is vannak. Remélem még tudtok nyugtatni....



2019. aug. 3. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Hasi ,vagy hüvelyi ultrahanggal nézet? Mert a hasival ilyen hamar meg nem igen lát semmit , se szerintem meg korai is volt elmenni várj még 1-2 hetet.
2019. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Pozitív teszt után 10-14 nap, mire az UH-n látszik valami változás a megvastagodott nyálkahártyán kívül. Mi a túrónak mentél másnap (?!) dokihoz?
2019. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Egy héttel az elmaradt vérzés után mégis mit akartál látni az UH-n? Egy komplett gyereket?

Azt megtaláltad a neten, hogy tumor okozhat pozitív tesztet, de azt nem, hogy mikor lehet először bármit is látni az UH-n?

Tök felesleges parázol baromságon. Terhes vagy, csak túl korán mentél, ennyi. Nem kell pozitív teszttel rögtön orvoshoz szaladgálni, mert ez a vége. Nyugodtan meg lehet várni 2-3 hetes késést, utána menni.

2019. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

szia, en is igy voltam, pozitiv teszt utan par nappal mar mentem is az orvoshoz, igaz en azert, mert veteles utan vagyok es gorcsoltem, nem akartam megegyszer atelni, igy ezert mentem akkor. A doki csak megvastagodott nyalkahartyat latott semmi mast, engem hcg vervetelre kuldtek, hogy megallapitsak mehen beluli-e, par napra ra mar lattak is petezsakot es szikholyagot is. Szoval szerintem picit nyugodj meg, siman lehet arrol szo, hogy nagyon nagyon koran mentel es legkozelebb latni fogjak mar :)


31 hkm

2019. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy tumor. Túl korán mentél. Az én dokim betöltött 7 hetesen fogad először terhesen.
2019. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 khniki ***** válasza:
Ha nincs panasz, 6-7 hetesen érdemes orvoshoz menni, addig nem nagyon látszik semmi.
2019. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Azzal, hogy orvoshoz mész túl korán,nem tudsz megelőzni egy vétélést. Az orvos nem mondta neked, hogy túl korán mentél? Betöltött hat hét előtt teljesen felesleges menni és semmit nem segít ez megtartani a babát. Türelem...
2019. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Korán mentél, nem volt mit lásson az orvos! Majd ha már 2 hete lesz annak, hogy pozitív teszted volt, akkor már te is rájössz, hogy nem tumorod van, hanem terhes vagy, csak tényleg korán mentél orvoshoz.
2019. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!