Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok amik elengedhetetlenek?

Mik azok amik elengedhetetlenek?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, és most pakolok be a táskába. Mik azok a dolgok, amik ténylegesen fontosak lesznek odebent/ mennyi váltó ruha kell majd a picinek? Mindenhol mást írnak ..
2019. aug. 4. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez kórház függű, nálunk pl bent létre adnak mindent a bábának. Ha még is saját ruhát szeretnénk rá adni mielőtt elviszik fürdetni át kell öltöztetni hogy ne veszen el a ruhácska ezért én csak hazahozatalra tettem be neki. A mellszívót is feleslegesnek tartja a védőnőm mert alig van tej még bent vagytok a kórházba. Pelust rakhatsz be az biztos kell :)
2019. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kórház függő.Ahol én szültem,ott adtak pelust amennyi csak kellett,alkoholt is a köldökéhez,popsikenőcsöt is.Nedves popsitörlőt

és alátétet nem adtak csak.De természetesen vigyél mindent. Váltóruha azért legyen pár hányás,bukás veszélye miatt.Rövid bodyból leginkább ha meleg lesz,hosszú rugi,vékony sapi,zokni.Pléd,textilpelus,törcsi.

Magadnak sok sok tenna betét.Oké,hogy adnak azt is,de azért ne kelljen naponta kéregetni.

2019. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni a kórházban mi az amit adnak és mi az amit vinni kell. Pl nálunk ruha nem kell de pelenka igen.
2019. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!