Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok folyton szomjas?

Miért vagyok folyton szomjas?

Figyelt kérdés

32 hétben vagyok és kb 2 hete folyamatosan szomjas vagyok pedig rengeteget iszom, ennek következtében rengeteget pisilek is, de folyton szomjasnak érzem magam. A cukorterhelesen minden rendben volt, 4.5 az ehgyomri 5.5 a terhelt érték, szóval nem a felső határ. A verkepemen a hemoglobin csak ami alacsony a többi érték tökéletes. (szedek is rá vasat)

Nem eszek olyan kajákat amikre folyton inni kellene.

Ahogy megiszok egy nagy pohár vizet ami kb 3dl fel óra múlva már megint innom kell, sőt este is 3x kelek pisilni és akkor is iszok mert szomjas vagyok.


Válaszokat köszönöm.


2019. aug. 5. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gdm akár a 38. héten is kialakulhat.
2019. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggodj, en 37 hetes vagyok, es en is sokkal tobbet iszom miota terhes vagyok, mar a legeleje ota egyszeruen kell a szervezetemnek, pedig nekem is minden ertekem rendben volt, cukorterhelesem is, es terhesseg elott orultem ha egy nap megittam 1l folyadekot, feltem is mi lesz velem😄 de a termeszet megoldotta, szimplan kivanom! Orulj neki szerintem :)
2019. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 khniki ***** válasza:
100%

Én alapból mindig is keveset ittam, de a terhesség elején erőltettem a sok folyadékbevitelt, mert mindenhol azt olvastsm, hogy sokat kell inni. Aztán úgy megszoktam, hogy én is folyton szomjas vagyok, ahogy te is.

34 hkm

2019. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiderult, hogy terhes vagyok, folyamatos rettenetes szomjúságot éreztem egy-két napig. Soha előtte nem volt ilyen. Utanaolvastam és elvileg a meg emelkedett progreszterontol is lehet.
2019. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt a cukorterheles? Az 1-es tipusu diab par nap alatt is kialakulhat, es veszelyes! Mas cukortuneted nincs? Pl homalyos latas, labgorcs?
2019. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most vagyok 32 hetes, a cukorterheles a 25 hetesen volt. Semmi más tünetem nincs, a vernyomasom is tökéletes, csak a szomjúság érzet.
2019. aug. 8. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!