Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülési fájások mennyivel...

Szülési fájások mennyivel durvábbak a jóslóknál?

Figyelt kérdés
Tudni fogom, hogy már azt érzem? 36 hetes vagyok.
2019. aug. 6. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben hasonló, de idővel ritmusossá válik, és egyre erősödik és sűrűsödik. Azt mondják ha meleg víz hatására elmúlik az jósló, ha nem akkor már szülési. Ha beindul, tudni fogod, az azért keményebb mint egy jósló :)
2019. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fogod. Én se hittem, de amikor beindult, állva pisiltem össze magam a fájdalomtól. Egy jósló ilyet soha nem okozna.
2019. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Oh, ez aranyos:) bizony hogy tudni fogod, amikor már majd meghalsz a fájdalomtól, nem fogod azt gondolni hogy "á ez csak jósló". Ha még nem vagy biztos benne, akkor korai bemenni.
2019. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha majd levegőt se tudsz venni a fájdalpmtól, az igazi lesz.
2019. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Leszögezem rosszabbra számítottam.


De olyan, hogy nem tudsz gondolkodni, megszólalni, csak befele figyelni 30-60 sec-re

2019. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fogod!kB 45 mp-ig fáj visszatér újra és újra, egyre erősebben, hogy összegörnyedsz nagyon görcsölsz, nekem a jósló kicsi görcs volt. Az elsőnél a víz folyt el a másodiknál egyből 5 perces fájások jöttek, nagyon fájtak, tudtam, hogy nem jósló és indulni kell.
2019. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2019. aug. 6. 16:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden szülés más. Én pl nem tudtam, hogy jósló-e ezért bementünk a kórházba mert nagyjából rendszeres volt és időben is voltam. Hazaküldtek, hogy jósló, majd még aznap visszamentünk mert elfolyt a magzatvíz. Végig ugyanolyan jellege volt a fájásoknak, még csak nem is sűrűsödtek a kitolásig. Szerintem ha nem folyik el a magzatvíz, akkor kb otthon szülök meg, mert amúgy nem jöttem volna rá mikor kéne menni és még így utólag sem mondanám meg.
2019. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már bent feküdtem túl hordással mikor jöttek az első "igazi" fájások. Egyből 3 percesekkel indult, de a dokinak is alig akartam elhinni hogy ez már az, mert még a josloim is erősebbek voltak annál. Simán mászkáltam, röhögcséltem. Ez volt kb reggel 8tól 11ig. Délben a perces fájások alatt kezdtem nyögni, onnantol lett egyre durvább . 1kor meglett a fiam.


Ha otthon kezdek vajúdni akkor a perces fájásokig biztos joslonak hittem volna. Sztem olyan dél körül indultunk volna a kórházba, akkor éreztem hogy ez talán már tényleg az.


Ja és a fájdalom küszöböm alapból a 0-át súrolja, szóval tuti nem azért "néztem be"

2019. aug. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!