Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros anyukák!...

Terhességi cukros anyukák! Mennyivel lett nagyobb a babátok?

Figyelt kérdés
Terhességi cukrom van , 2 hete diétázom,bár néha vannak kihágásos napjaim.29 hetes vagyok a baba 1,3kg ,ma voltam dokinál, azt hitte ikreim lesznek akkora a hasam.a magzatvíz nem több.Egy hete nézték, a súlya is egy hetes adat.Lehet ettől nagyobb a hasam és a baba?Ennyit számítana az a pár alkalom kihágás?

2019. ápr. 2. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett nagyobb egyik gyerekem sem, szigorúan tartottam a diétát. Milyeneket mérsz? Ez nem játék! A cukor csúnya dolgokat tud művelni (méhlepény, keringési problémák stb).
2019. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Baràtnőmnek is ez volt. Amiben biztos vagyok hogy nem csak pár alkalommal “bűnözött”... nem részletezem ő döntése volt. A baba egészséges de csaszarral lett 4860 gramm és 56 cm lett
2019. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

3320g 52cm (38+5) és 3650g 54cm (40) lettek a babáim, egyikkel sem tartottam a diétát, teljesen egészségesek

6 és 9 kilót híztam velük

2019. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Semmivel nem lett nagyobb, mert felmértem ésszel, hogy ez nem játék.

3430 gramm és 52 cm lett a fiam.

2019. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem lettek nagyobbak, szép, formás babák lettek, pedig terhesség alatt inzulint is szúrtam. Az első babánál 18- as cukorral kaptak el. Egyébként nekem is hatalmas hasam volt, a diéta miatt fogytam is, így még nagyobbnak tűnt.
2019. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is tudom nem játék,nem állandóan magas a cukrom.Nem híztam egy dekát se amúgy.De volt hogy elmentem ünnepelni a pizzériába bevallom.A reggeli cukrom nem túl jó a 25g ch al 7 felett van.Ha figyelek mindenre akkor is.A többi mérés jó,álltalában,egy két kiugrás van csak,ha nincs bűnözés.Ha van is akkor is megáll 8 nál.
2019. ápr. 2. 19:51
 7/13 A kérdező kommentje:
Még annyi a gyerek mérete 28hetesen 1,3 kg.
2019. ápr. 2. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:
38+4re 3450gr 52cm lett a fiam. Tartottam a diétát
2019. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is volt terhességi cukra, szigorúan tartotta a diétát. Kiírt napon indították a szülést, 2850 gramm 50 cm volt a lánya.
2019. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért jelezném az orvosnak, hogy a reggeli utáni értékeid rosszak.

Szigorúan tartottam a diétát, az én lányom kicsi lett 2800 g és 51 cm (37 hétre született)

Nem a baba súlya a legnagyobb gond. Ahogy előttem is írták: keringés, méhlepény, magzatvíz!!! De: a másik nagy gond, hogy a babád inzulin termelése besegít a tiédbe, ergo ha bűnözöl, akkor az ő hasnyálmirigye is úgyanúgy termeli a többlet inzulint mint a tiéd. Megszületik és nem éri akkora szénhidrát sokk mint a méhedben, viszont annyira hozzá szokott a nagyobb mennyiségű inzulin termeléshez, hogy könnyen ingadozhat a vércukra. Ritka az ilyan eset, de a baba eszméletét vesztheti vagy még rosszabb.

Rajtad áll, hogy neked megéri-e az a néhány szelet pizza. Főleg úgy hogy néhány hét és újra azt ehetsz amit akarsz.

2019. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!