Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megváltozott az arcom? Vagy...

Megváltozott az arcom? Vagy miért mond ilyeneket a férjem?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok

Meg mielőtt megtudtuk hogy terhes vagyok már akkor mondta hogy milyen szép arcom van egyre szebb. Azota mondja van ilyen hogy meg változik az arc? Miért?


2019. aug. 6. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szia! A hormonok változása miatt megváltozhat és általában meg is változik a nők bőre. Valakinek nagyon csúnya pattanásos zsíros lesz, valakinek pedig pont hogy gyönyörű egészséges. Szerintem nálad is ez van :)
2019. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Valahol olvastam (bar valoszinuleg csak mitosz), hogy a kismamaknak megvaltozik az arcuk, akine elonyere, annak kislanya lesz,aki megcsunyul, annak kisfia. Nekem ronda mitesszeres lett az arcom, kisfiam lesz :)

18 hkm

2019. aug. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem egyáltalán nem lett csúnya az arcom. Kisfiam lesz.
2019. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bőröm nem változott meg. A kisugárzásom inkább ami feltűnik másoknak.
2019. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első 2 terhességem alatt, rekord szépségű volt a hajam, a bőröm, és a körmöm is. Fiaim lettek, van a mondás, hogy a fiú megszépíti a kismamát.

Most kislányt várok. Az arcom tiszta miteszeres és pattanásos, a bőröm hol zsíros, hogy hámlik, a körmöm betöredezik, a hajam meg fénytelen. Van a mondás, hogy a kislány ellopja a kismama szépségét.

Nálam abszolút igaz ez a népi megfigyelés.

2019. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiút várok és akik még nem tudták hogy terhes vagyok az elején mindenki megjegyezte hogy megvagyok változva csak úgy sugárzik. Én nem vettem észre magamon nagy változást :D azon kívül hogy egyre hatalmasabb a pocakom

33 hkm

2019. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az tűnt fel, hogy a padok utánam fordulnak. Pedig pocakom nincs meg szóval nem azért. Gondoltam is rá, hogy úristen valamilyen delej szagit árasztok?
2019. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!