Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szégyellem magam, hogy ilyenek...

Szégyellem magam, hogy ilyeneket gondolok, másnál is előfordult mikor terhes lett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Terveztük a férjemmel a kisbabát, van már egy 3 éves gyerekünk. Most össze jött a kistesó a második próbálkozós hónapban. Persze örülünk neki hisz terveztük! De most hirtelen olyan furcsa gondolataim lettek. Azon gondolkodom, hogy biztos jó hogy jön a kistesó, biztos most kell jönnie? Nem vetetném el természetesen de néha eljátszok úgymond a gondolattal, hogy még lenne időm elvetetni... Miért van ez? Másnál is volt ilyen vagy hasonló furcsa gondolatok amikor megtudta, hogy terhes? :(
2018. okt. 15. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Csak egy kicsit berezeltél, plusz a hormonok is közrejátszhatnak. Nyugodj meg, jól meglesztek, minden rendben lesz :)
2018. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Rá pánikoltál szerintem:)

Teljesen normális, én az első pozitív tesztem láttán úgy h alig vártam pozitív legyen 1 napig bőgtem (és nem örömömben)

Aztán persze változik:)

2018. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Ne parázz, ha majd itt lesz, akkor minden tökéletes lesz.

Mi most dolgozunk a kistesón, nagyon szeretném ha jönne már.

Amúgy nekem is voltak furcsa gondolataim a kisfiammal. Nagyon féltem, hogy biztos anyának való vagyok-e, képes leszek-e megszülni, be kellet-e tényleg vállalnunk?

Most, hogy itt van, ő a legcsodálatosabb része az életemnek. :)

2018. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekünk is egy kisfiunk van, imádom, az életemet adnám érte. Ő a legfontosabb az életemben. Tudom, hogy ha meglesz a másik pici akkor nála is így fogok érezni, de most úgy beparáztam vagy nem is tudom hogy mondjam... Tényleg többször eszembe jut az, hogy lehet nem kellene megszülnöm pedig alig vártam, hogy terhes legyek. És úgy szégyenlem magam ezek a gondolatok miatt. :(
2018. okt. 15. 18:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

Hány hetes vagy?:)

Én is így éreztem az elején, szégyelltem is magam miatta.

Mikor már éreztem, hogy mocorog, rugdos, láttuk uh-n semmiért se adtam volna. :) Változik az még, szeretni fogjátok egymást.

2018. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is most várom a másodikat, terveztük, de én is így éreztem az elején, mint te! :) Én sem értette, utáltam is magam miatta, de már elmúlt! Ezek szerint normális, ha ennyien így éreztünk. Ne aggódj, minden rendben lesz majd!
2018. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Akkor erre még rátromfolok: amikor a picik megszületett,kellett vagy 2-3 nap,hogy felfogjam,ő is ugyanúgy az enyém,mint a nagy tesó....de azóta éppen ugyanúgy szeretem őket-amit addig nem is tudtam elképzelni.
2018. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok: szóval a kistesó és nagytesó között nem fogsz különbséget tenni,vér a véredből mindkettő.Ne aggódj,majd elmúlnak ezek a fura érzések! :-) És gratulálok a babához!
2018. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na igen ez meg a másik félelmem, hogy mennyire fogom tudni szeretni a kistesót a nagyhoz képest. Első gyerekem is amikor megszületett akkor kellett egy kis idő more felfogtam, hogy basszus anya vagyok és ő az én gyerekem...
2018. okt. 15. 20:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnál nem éreztem ezt,nagyon örültem,viszont mikor elkezdtünk próbálkozni a tesóval és megláttam az első pozi tesztet,kiborultam,h mivan ha ezzel a változással"elszakadunk"egymástól a fiammal stb. 9 hetesen elvetéltem. Sírtam,bocsánatot kértem tőle,biztosra vettem,h miattam ment el,illetve a gondolataimtól. Utána megint mindennél jobban vágytam még egy gyerkőcre. Ugyanaz újra lezajlott. Pozi teszt,pánik,11 hetesen elment. Nem akarom ezt újra átélni,mi már nem is próbálkozunk.

Tedd félre a negatív gondolataidat.

2018. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!