Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemi herpesz megjelenhet nemi...

Nemi herpesz megjelenhet nemi szerven több helyen is?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nemi herpeszem van. Nem értem hogyan, mert a párommal se voltunk együtt már vagy 10 napja. Herpesz a számon nincsen. Régebben volt hasonló a nagyainak külső részén még terhességem előtt még terhesség alatt is ugyan ott. Fájt, viszketett, kifakadt majd meggyógyult. De ez a nagyajkak külső részén volt mindig alul . Most meg van 4-5 hólyagom a nagyajkak legfelső részén belül. Nem tudom ugyan az lehet e. Nagyon félek mivel 33 hetes kismama vagyok féltem a babát. Holnap reggel egyből megyek az orvoshoz, addig légyszi írjatok szerintetek lehet e ugyan az a 2. Mert azt tudom hogy ha terhesseg előtt kapom először el akkor nem veszélyes csak ha terhesseg alatt van az első fertőződés. Remélem ugyan az nem ez az első fertőzés.

2019. aug. 7. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
14%
Yes
2019. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Borotválkozás, gyanta, szőrtelenítő krém hám sérülést okoz. Terhesen le van gyengülve az immunrendszer és aki hajlamos rá előjön.
2019. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!