RedVanillia kérdése:

Terhesen herpesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17hetes terhes vagyok és 4 napja herpeszem van. (Ajak herpesz) Már volt régebben is szóval nem ez az első alkalom. Ez szerintetek okozhat problémát a babánál? Netem minden félét lehet olvasni. Vagy csak a nemi herpesztől lehet baja ? ( nincs nemi herpeszem és nem is volt soha) Annyi a problémám, hogy az elején minden 'normális' volt a herpesszel. Be dagat gennyes lett.. de tegnap óta le ment a dagadás a genny és az egész egy nyílt seb és vérzik és véletlen se akar be hegesedni. Egyébként Telviran keémet használok rá meg Lassar Pasztát. Szerintetek mennyek el egy orvoshoz vagy varjal még kicsit hátha rendben lesz a dolog?

2018. szept. 16. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Tesómnak is kijött terhesség alatt,aztán a védőnő azzal szivatta,hogy lehet el is kell vetesse. Megszült,a fia 9 éves és ha kétszer volt náhás lehet túlzok. Kutya baja. Sem herpesz,sem más immungyengeség.
2018. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Telvirant nem lehet terhesen.
2018. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# köszönöm a választ.

2# Miért nem? Pedig jeleztem a patikusnak hogy mi a helyzet és ezért adta ezt állítólag..

2018. szept. 16. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor volt herpeszem terhesen (előtte is volt többször, de nem olyan gyakran) a védőnő engem is ijesztgettet, az orvosom szerint ha nem az első eset nem kell aggódni. Szoptatás alatt is volt többször.


Ami nekem sokat segített, bár szoptatás alatt próbáltam csak, a lanolin. Lansinoh lanolin kent gyógyszertárban, drogériaban árulják. Mellbimbo krem, de a babám sebes popsijara is azt használom. Pici, drága és meglepően kiadós. Most is azzal kentem (épp herpeszem van), pedig már nem szoptatok és lehetne bármivel.

2018. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn úgy tudom ha terhessèg előtt is volt már neked akkor semmi gond nem lehet. Mióta terhes vagyok már kètszer volt nekem is ilyenkor gyengèbb az immunrendszer.
2018. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Herstat alkalmazható nyugodtan kismamáknál és nekem másfél nap alatt elmúlt tőle.
2018. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!