Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen latszodhat a baba...

14 hetesen latszodhat a baba neme?

Figyelt kérdés
tegnap voltam uh-on es ugy latszodott mintha fiu lenne de az orvos azt mondta hogy nem biztos mert a koldokzsinor is otan lehet de most latszodott hogy lehet fiu szerintettek lehet biztos ami latszodott??
2019. aug. 9. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de attól függ mennyire biztosan tudj megítélni, hogy hogyan fekszik épp a baba. Szóval ahogy ezt mondta is a doki. Az egyik fiamnál már 11 hetesen látták, a másiknál csak a 23. héten.
2019. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 14 hetesen mondta meg a dokinőm, hogy fiú.

Bár az 3D-s gép volt, amin nézte.

2019. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen


Viszont nekem a 19. Hétig úgy fordult, hogy nemlátták

2019. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 14 hetesen kiderült már, hogy lány. Hozzá kell tenni, az orvosomnak modern gépekkel felszerelt rendelője van, szerintem attól is sokminden függ. Hát ha az orvos azt mondja nem biztos, akkor nem biztos, de legközelebb biztos kiderül :)
2019. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. Vagyok


Sok múlik valóban a géptől.

Dokim szonográfus, úgyh. azzal nem volt gond..

2019. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14.héten talán fiút mondott a doki, igaza lett, fiú lett. 😊
2019. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 12+3 hetesen mentünk genetikai vizsgálatra, ott megmondták hogy lány. Elmagyarázta a genetikus, hogy a kis pöcök ami látszik, az ilyen korban még ugyanakkora mindkét nemnél, fiúknál a pénisz, lányoknál pedig a csikló az. Tehát nem abból állapítják meg, hogy van e ott valami, hanem hogy felfelé, vagy lefelé hajlik-e. Nekünk lányt mondták és azóta is lány maradt. De egy sima nőgyógyász ilyen korán még nem feltétlenül tudja megállapítani, főleg ha nincs olyan jó gépe, persze nem kizárt. Általában az orvosok hozzá teszik, hogy mennyire biztosak a dologban és abból le lehet szűrni, hogy mennyire érdemes elhinni. Én sem hittem amúgy el rögtön, csak pár hét múlva mikor a sima nőgyógyász is megerősítette
2019. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szerencsétek van, meg lehet állapítani. De az alapján, amit a dokitok mondott, nektek egyelőre nincs.
2019. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!