Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egész pocakom fáj és...

Az egész pocakom fáj és kemény. Olyan szúró érzéssel mint mikor fut kifulladásig az ember és mellette erős gyomorrontasa lenne. Többi lent. Volt valakinek ilyen? Kezdödhet ilyen jellegü fájdalommal a szülés?

Figyelt kérdés
Borzalmas. Az amúgy nyugodt pocaklakó egész nap feszengett abban au időszakban mértem váltózó (jósló) fájásokat (10-7-5-7-10) nem rendszereződött. Aztán 4-5 óra szenvedés után lezuhanyoztam jobb lett. De az egész hasam fáj még mindig, és újra egyre erősebben. Volt valakinek ilyen?Szerintetek mitől lehet ez? volt valakinek ilyen, lehet nemsokára megindul a szülés? Uristen akkor egyáltalán nem ilyen fájdalommal jellegű képzeltem... Tapasztalatokat szívesen meghallgatnék. Ha meg mellette újra fájások jelentkeznek azt hiszem kórház :))))

2019. aug. 9. 18:57
 1/8 A kérdező kommentje:
38hetes vagyok most azt elfelejtettem odaírni :)
2019. aug. 9. 18:58
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első babám igy indult. Aztán este fürdes után befeküdtem a párom mellé, és elkezdtem remegni. Beindult megint. Akkor mondtam neki, hogy indulnunk kellene. Erre beszól, nem tudott volna reggelig várni? 😂 De csak viccelt, mert 2 perc múlva már indultunk is.

Könnyű szülést neked.

2019. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huu akkor jól gondoltam remelem lesz belőle baba nekem is 🤩 és utánna jöttek neked fájások rendszeresen vagy akkor ez a hasfájás és állandó szűrő fájdalommal mentél végül szülni ?
2019. aug. 9. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:

5-8 percesek voltak. Néha 10, néha 3. De ugy remegtem mint a kocsonya, innen tudtam,hogy éles a dolog.

Amugy érdekes, mert a második vízelfolyással indult fájások nélkül és ott is amikor jött a remegés akkor tudtam, hogy akció van.

2019. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azta hihetetlen tényleg hogy minden szülés ennyire más 😊 gratulálok a gyerkőcökhöz.
2019. aug. 9. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. A második intenzivebb volt. Neked pedig könnyű szülést kívánok, remélem, hamar babázhatsz 😊😊
2019. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is rendszertelen fájásaim voltak, de valahogy mégis tudtam, hogy itt az idő. Nem lett percre pontosan beállt fájás (az elsővel úgy volt, csak ott a víz folyt el elöbb), csak egyre fájdalmasabb és hosszabb ideig tartott. Innen tudtam, hogy menni kell. Zuhanyra sem változott semmit. 5-kor mentünk be, 8-kor megszültem.

Könnyű szülést kívánok neked!

2019. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottátok a tapasztalataitokat! Egyenlőre még mindig rendszertelen nálam is de nem erősödött úgyhogy még kitartok😃 hétfőn pedig úgyis orvoshoz megyek és megláttjuk mit mond!🤩
2019. aug. 10. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!